TVN Turbo zaprasza do oglądania „Na Osi”

9 czerwca 2008, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi” – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę 14.06. o godz. 14.00, powtórki przez cały tydzień: sob. o godz. 20:15, niedz. o godz. 17:30 i 0:30, pon. o godz. 14:00,wt. o godz. 10:00, Śr. o godz.13:30, czw. o godz. 15:30. i 23:30.

Zobaczyć będzie można między innymi:

Iveco Eurocargo 4×4 – pod kątem dopuszczalnej masy całkowitej Iveco Eurocargo należy do segmentu pojazdów średnich. Nie oznacza to wcale, że ten samochód jest średniakiem. W prezentowanej wersji z napędem na wszystkie koła może wiele dokonać i swoimi możliwościami zadziwić. Już na pierwszy rzut oka widać, że teren jest żywiołem tego samochodu. Wysoki prześwit, odporne na przeciążenia zawieszenie, krótki rozstaw osi i niewielkie zwisy to typowy dla terenówki zestaw cech. Uzupełnia go odpowiednio dobrane ogumienie i mocny silnik.

Ciągnik siodłowy Scania w szkole – niedawno w Centrum Kształcenia Praktycznego nr 2 Zespołu Szkół Mechanicznych w Białymstoku miała miejsce szczególna uroczystość. W obecności uczniów, nauczycieli, dyrekcji szkoły oraz władz miasta Dyrektor Generalny Scania Polska S.A. Alexander Vlaskamp przekazał uczniom do celów dydaktycznych nowy ciągnik siodłowy Scania.

Mercedes Sprinter kombi – przez ponad 10 lat produkcji modelu Sprinter na drogi wyjechało blisko półtora miliona tych aut. Z tego ogromu wybraliśmy wersję osobową, która pozwala wygodnie i szybko podróżować kilku pasażerom. Taką odmianę samochodu producent określa mianem kombi, zmieniając tym samym utarte znaczenie tego określenia. Bo przecież Sprinter to nie jest samochód osobowy z inaczej ukształtowaną tylną częścią nadwozia, ale samochód dostawczy, którego wnętrze przystosowano do przewozu osób.

Relacja z Targów „Autostrada Polska” w Kielcach – XV Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego Autostrada – Polska zgromadziły na kieleckich terenach wystawienniczych 800 wystawców z 26 krajów. 15 tysięcy osób obejrzało w ciągu trzech dni rozlokowaną na blisko 4hektarach ekspozycję. Nas oczywiście najbardziej zainteresowały wystawiane pojazdy.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: Wielton właśnie uruchomił nowoczesną lakiernię; autobus Scania Irizar PB; Toyota Hiace.

Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!