TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”

19 sierpnia 2008, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę 23.08. o godz. 14.00, powtórki przez cały tydzień: sob. o godz. 20:15, niedz. o godz. 17:30 i 0:45, pon. o godz. 14:00, wt. o godz. 10:00, śr. o godz.13:30 i 23.00, czw. o godz. 15:30.

Zobaczyć będzie można między innymi:

DAF XF 105.510 – ten model DAF’a szczyci się tytułem „International Truck of the Year 2007”. Auto jest już dobrze znane, ale ten konkretny pojazd, który prezentujemy wart jest zainteresowania. Zasługuje na to za sprawą odbiegającego od standardowego wyposażenia. Godny uwagi jest też ekologiczny silnik z rodziny Paccar MX, który w tym aucie rozwija 510 KM mocy maksymalnej.

Fabryka Krone – zajrzymy do zakładów, w których powstają znane w całej Europie pojazdy marki Krone. Zobaczymy kolejne etapy ich powstawania – od ramy, poprzez podwozie i nadwozie aż do kompletnej naczepy. Nowocześnie urządzone zakłady sprzyjają stałemu utrzymywaniu wysokiej jakości produkcji.

Mercedes „Safety on Tour” – pod taką właśnie nazwą – już od kilku lat – organizowany jest cykl praktycznych szkoleń dla użytkowników pojazdów dostawczych spod znaku trójramiennej gwiazdy. Uczestnicy mogą lepiej poznać możliwości pojazdów i podnieść poziom swoich umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów ze szkoły jazdy Mercedesa.

IV Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych „Master Truck” – czwarta część relacji z tej niezwykle udanej, dwudniowej imprezy. Wśród przybyłych do Opola blisko 150 pojazdów krążyli członkowie niezależnego jury, oceniając wygląd zewnętrzny aut i wnętrza kabin. Dokonane przez sędziów klasyfikacja pozwoliła wyłonić zwycięzców w kilku kategoriach. Swojego faworyta wybrała także publiczność. Nagrody specjalne przyznali: Minister Infrastruktury, Główny Inspektor ITD, Wojewódzki Komendant Policji w Opolu, Prezes Radia Opole i akredytowani przy Zlocie dziennikarze.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: Mercedes zamierza zainwestować blisko 180 mln euro w fabryki aut dostawczych; polskie fabryki wyprodukowały od początku roku 1900 autobusów; zlot Nordic Trophy w Szwecji; Iveco Daily 4×4. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!