TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”

1 września 2008, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę 6.09. o godz. 14.00; powtórki przez cały tydzień: niedz. o godz. 14:30 i 0:30 , wt. o godz. 4:00 i 8:00, śr. o godz.13:00 i 23.00, czw. o godz. 17:00, pt. o godz.4:30, 11:30 i 19:30, oraz następna sobota o godz.2:30.

Zobaczyć będzie można między innymi:

Mitsubishi Canter – ta japońska marka kojarzy się raczej z samochodami osobowymi. Ale my pokazujemy oczywiście pojazd użytkowy tego producenta. Canter przeznaczony jest do wykonywania zadań dystrybucyjnych na małych i średnich dystansach. Pięciolitrowy diesel tego samochodu rozwija 180 koni mocy. W zawieszeniu osi zastosowano resory piórowe, wzmocnione amortyzatory i drążki reakcyjne na obu osiach. Na ramie posadowiono zabudowę furgonową z klapą hydrauliczną.

Naczepa z firmy Mega – prezentowana wywrotka służy do przewozu materiałów sypkich. Jej ściany boczne – wykonane z paneli aluminiowych – od wewnątrz wzmocniono dodatkowymi blachami. W podłogę wbudowano układ obiegu spalin z ciągnika, dzięki czemu zimą ładunek nie przymarza. Podstawą muldy jest stalowa rama wykonana ze szwedzkiej stali konstrukcyjnej DOMEX, znanej z dużej wytrzymałości.

Nowa hala firmy KUDA – ten, znany w całej Europie, producent podwyższanych dachów i elementów aerodynamicznych do pojazdów użytkowych niemal całą swoją produkcję ulokował w Polsce. W Policach pod Szczecinem oddano właśnie do użytku kolejną, nowoczesną halę. Powstają w niej – wykonywane z laminatu poliestrowo-szklanego – owiewki, spojlery, osłony boczne i dachy do wszystkich typów ciężarówek.

Zlot w Assen – odwiedzamy jeden z największych i najstarszych w Europie zlotów pojazdów użytkowych. W tym roku, na 28 Truckstar Festival, przybyły także samochody z Polski. Warto dodać, że te właśnie auta wyróżniono na opolskim zlocie „Master Truck”, a ich wizyta w Holandii także nie przeszła bez echa. Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: nagroda dla ekologicznego DAF”a XF 105.510; nowoczesne ciągniki … rolnicze; ciekawe pojazdy bojowe straży pożarnej; Fiat Ducato. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

62.140.137.*, 25 lipca 2009, 0:00 0 0

Będę tam w niedziele mam nadzieje ,że będzie naprawdę warto ;-)

Odpowiedz