TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”

2 marca 2009, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę 7.03. o godz. 14.00; powtórki przez cały tydzień: nd. o godz. 15:00, pn. o godz. 4:45, śr. o godz. 10:30 i 23.00, czw. o godz. 4:15 i 12:30, pt. o godz. 6:00 i 15:00.

Zobaczyć będzie można między innymi:

Renault Premium – prezentowany pojazd pomocy drogowej budzi podziw co najmniej z dwóch powodów. Jednym z nich jest nietuzinkowy tuning auta, który znalazł uznanie w oczach jurorów i publiczności na wielu zlotach w całej Europie, gdzie samochód zdobył liczne nagrody i wyróżnienia. Drugim – równie ważnym, ale też mocno niektórych zaskakującym – jest kierująca nim kobieta. 


Kobiety za ciężarowym kółkiem – wśród kierowców ciężarówek i autobusów coraz częściej możemy dostrzec przedstawicielki płci pięknej. Ale okazuje się, że są i takie panie, które zdobyły zawodowe prawo jazdy jedynie dla przyjemności. Dla jednych dziewczyn jest to więc przygoda, dla innych recepta na życie. Tak czy inaczej drodzy panowie, lepiej zacznijcie się przyzwyczajać do widoku kobiet zawodowych kierowców, bo chyba będzie ich coraz więcej.

Kobiety kierowcy miejskich autobusów – pań powożących autobusami komunikacji miejskiej jest już wcale niemało. Postaramy się dociec, co skłania je do wykonywania tej trudnej i niezwykle odpowiedzialnej pracy. Spróbujemy także dowiedzieć się, jak są traktowane przez pasażerów i dyspozytorów oraz kolegów zza kółka…

Zawodowcy – stale rośnie liczba kobiet chcących zostać zawodowym kierowcą. Postanowiliśmy sprawdzić, czy posiadają ku temu predyspozycje i zrealizowaliśmy projekt pod nazwą „Zostań Zawodowcem”. Do czterech tur wyłaniających osoby o najlepszych predyspozycjach ku byciu zawodowym kierowcą ciężarówki, zakwalifikowało się aż osiem dziewczyn. Wszystkie młode, ambitne i z jednym marzeniem, aby na co dzień móc sterować mocą i potęgą, jaka drzemie w 40-tonowym zestawie ciężarowym.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: panie z większą rozwagą kierują pojazdami; trakerski ślub; Mercedes Vaneo. Na pytania widzów odpowiadają: starszy posterunkowy Anna Bąk oraz młodszy inspektor Agnieszka Dyktyńska-Malejki. Program prowadzi Sławek Sochacki.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!