TRAILER Magazine 3/2009

5 marca 2009, 0:00

Przedstawiamy spis treści nowego numeru TRAILER Magazine:

Mechaniczna pomarańcza – Pewien szwedzki pilot używa klasycznego Peterbilta do wożenia swojej kolekcji – kolekcji koparek!

Znaki dla niepoznaki – Okazuje się, że nawet ustawiający tabliczki z numerami dróg drogowcy mogą przysporzyć przewoźnikom sporo kłopotów.

Pół nowej za starą – W czasach najróżniejszych i coraz bardziej oryginalnych akcji marketingowych można też znaleźć ciekawą promocję na naczepy.

Wszystko na odwrót – W naszym cyklu "Daleko od domu" przedstawiamy blaski i cienie pracy polskich kierowców autobusów w angielskim Liverpoolu.

Paczkowana elektryczność – Odwiedzamy fabrykę, w której produkuje się ponad 200 rożnych rodzajów akumulatorów.

Podsumowanie rynku w 2008 roku – Sprawdzamy jak wyglądał ubiegły rok w branży pojazdów ciężarowych i pytamy przedstawicieli największych producentów o obecny kryzys i plany na rok 2009.

Temat numeru: felgi i opony – Rynkowi gracze wprowadzają do oferty opony, które mają nie tylko być bezpieczniejsze, ale także przynosić użytkownikom wymierne oszczędności.

Czysty funkcjonalizm – Amerykańska recepta na budowę ruchomego centrum dowodzenia dla policji: ma być prosto, lekko, funkcjonalnie i solidnie. Żadnych „bajerów”.

Perpetuum mobile – W malowniczym Brzegu służby kanalizacyjne mają do dyspozycji dwa pojazdy, które potrafią oczyszczać ścieki by nimi…myć kanały.

Scania bez AdBlue – Sprawdzamy w praktyce jak się jeździ ze szwedzkim silnikiem nie potrzebującym dolewki niebieskiego płynu.

Drzwiami do przodu – Isetta i Smyk były dziwnymi autkami z drzwiami w przedniej ścianie. Prawie 40 lat temu w Kalmarze powstały ciągniki siodłowe z podobnym „patentem”.

Ponadto stałe działy: Drobnica, TRAILER Junior, Kącik modelarski (historia Iveco w miniaturze) oraz film (Cena strachu).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!