TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”

9 marca 2009, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę 14.03. o godz. 14.00; powtórki przez cały tydzień: nd. o godz. 15:00, pn. o godz. 4:45, śr. o godz. 10:30 i 23.00, czw. o godz. 4:15 i 12:30, pt. o godz. 6:00 i 15:00

Zobaczyć będzie można między innymi:

MAN TGS 8X8 ratownictwo drogowe – mieliśmy okazję przyjrzeć się bliżej ciężkiemu pojazdowi technicznego ratownictwa drogowego, zbudowanego na czteroosiowym MAN”ie TGS. Już sam wygląd tego auta budzi respekt. Krótka, zwarta sylwetka daje nieodparte wrażenie wielkiej mocy. I takie postrzeganie wcale nie jest mylne, o czym się przekonamy.

KH Kipper – Od 12 lat na pojazdach wszystkich marek spotykamy zabudowy samowyładowcze produkowane w kieleckiej firmie KH Kipper. Producent postawił na uniwersalność swoich wywrotek, budując nadwozia tak, aby można je było zabudować na podwoziach różnych producentów i aby ich specyfikacja jak najlepiej spełniała potrzeby użytkowników. Produkcja przebiega w zgodzie z posiadanym przez firmę certyfikatem jakości ISO 9001:2000.

Fabryka Kögel – jednym z najpopularniejszych środków transportu drogowego są zestawy typu ciągnik – naczepa. Zajmiemy się tym drugim członem i zajrzymy do fabryki, w której budowane są naczepy marki Kögel. Przejdziemy cały proces technologiczny powstawania pojazdu – od magazynu kształtowników używanych do budowy ram, poprzez linię produkcyjną osi, aż po stanowiska montażu końcowego.

Lunch prasowy w Mercedesie – niedawno Mercedes-Benz Polska zaprosił przedstawicieli branżowych mediów na konferencję prasową, poświęconą wydarzeniom minionego roku i planom na rok bieżący. Zainteresowanie dziennikarzy zdominował oczywiście kryzys, a w zasadzie metody radzenia sobie z nim. Swój sposób na nieciekawe perspektywy handlowe przedstawił prezes Jan Madeja.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: tankujemy nie tylko coraz droższe, ale też i kiepskiej jakości paliwa; coraz mocniejsza pozycja Polski w gronie europejskich producentów autobusów; zakończono realizację kontraktu na 50 naczep Krone; rekordowa sprzedaż Mercedesa Sprintera. Na pytania widzów odpowiadają: Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!