TVN Turbo zaprasza do oglądania najbliższego odcinka “Na Osi”

21 września 2009, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami l logistyki i spedycji.

Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo.
Premiera najbliższego odcinka w sobotę 26.09. o godz. 14.00; powtórki przez cały tydzień: nd. godz. 4:45 i 15:00, pn. godz. 2:15, 10:15 i 22:30, wt. godz. 13:00, śr. godz. 23:30, czw. godz. 4:45 , pt. godz. 9:30 oraz w następną sobotę o godz. 4:15,

Zobaczyć będzie można między innymi:

Naczepa samowyładowcza Mega – zastosowane w tym pojeździe rozwiązania wyraźnie wskazują na nieco szersze, niż tylko budowlane, jego wykorzystanie. Należą do nich tarczowe hamulce, odpowiedniejsze do jazd szosowych niż po drogach nieutwardzonych. Także symetryczne klapodrzwi z otworami zsypowymi są wyraźnym dowodem na możliwości przewozu płodów rolnych. Pochodząca z Nysy naczepa ma jeszcze jedną ważną cechę – jej producent, jako jedyny w Polsce, montuje w pojazdach osie swojej konstrukcji.

Ciekawostki z Las Vegas Great West Truck Show 2009 – ekspozycja rozlokowała się na 300 tysiącach metrów kwadratowych wielofunkcyjnego centrum wystawowo – kongresowego. Tysiące zwiedzających zachwycały się nie tylko pięknymi pojazdami, ale i licznie pokazywanymi akcesoriami do tuningu. Nutka nostalgii pobrzmiewała w części historycznej wystawy, a z kolei niektóre obecne w halach wehikuły trudno było jednoznacznie sklasyfikować.

Power Truck Show – w drugiej części relacji z fińskiego zlotu przyjrzymy się bliżej pojazdom w nim uczestniczącym. Pojawią się auta dobrze znane i premierowe, będą też polskie akcenty. Przemierzając teren zlotu zobaczymy, jakie inne atrakcje zapewnili publiczności organizatorzy. Wreszcie poznamy także zwycięzców w najważniejszych spośród dwudziestu kilku kategorii, w których pojazdy oceniano. Pośród championów swoją obecność zaznaczy nasz rodak, a główne rozstrzygnięcie pewnie niejednego z widzów zaskoczy.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: w Kępnie zorganizowano VI Mistrzostwa Polski Modeli Pojazdów Ciężarowych „Modell Truck Mania”; ogólnopolskie stowarzyszenie „Kierowca PL” uruchomiło elektroniczną platformę szkolenia kierowców; w Gdańsku spośród 30 kandydatek wybrano Pomorską Miss Scania 2009; ekologiczne Mercedesy Sprintery.

Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i starszy inspektor Tadeusz Sterniuk. Program prowadzi Sławek Sochacki

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!