TVN Turbo zaprasza do oglądania najbliższego odcinka “Na Osi”

28 września 2009, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami l logistyki i spedycji.

Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo.
Premiera najbliższego odcinka w sobotę 03.10. o godz. 14.00; powtórki przez cały tydzień: nd. godz. 4:45 i 15:00, pn. godz. 2:15, 9:45 oraz 22:30, wt. godz.13:00, śr. godz. 6:00 i 23:30, czw. godz. 4:45 , pt. godz. 9:30 oraz w następną sobotę o godz. 4:15,

Zobaczyć będzie można między innymi:


 Iveco Daily 4×4 – samochód o sporych możliwościach do jazdy terenowej może być przydatny wielu różnym służbom. Przedstawiamy pojazd przystosowany do przewozu i obsługi przewoźnych toalet. Takie kabiny bywają potrzebne w różnych miejscach, nierzadko i w takich, do których drogą asfaltową dojechać się nie da.

3000 autobus Scania ze Słupska – Szwedzi właśnie w Polsce ulokowali swoją produkcję autobusów, a ich ambitne plany zakładają jej wzrost do 1000 pojazdów rocznie. Od początku istnienia fabryki zbudowano w niej 3000 autobusów, a jubileuszowy trafił do MZK w Koninie. Jednym z najważniejszych jego atutów jest niezwykle ekologiczna jednostka napędowa.

Opony Continental – przedstawiamy nowości oferowane przez znanego producenta ogumienia. Obok zmniejszonych oporów toczenia, nowe opony mają także zmieniony karkas, dzięki czemu możliwe są dłuższe przebiegi. Producent ma w ofercie ogumienie na osie skrętne, napędowe i do naczep, a dzięki zmyślnemu kalkulatorowi można się przekonać, jakie będą koszty eksploatacji pojazdów na nowych oponach.

Zlot „Nordic Trophy” – wśród tuningowców szwedzki zlot należy do najlepiej znanych i najbardziej prestiżowych. My pojechaliśmy tam ze zwycięzcami opolskiego, międzynarodowego zlotu „Master Truck”. Wśród blisko 200 przybyłych do Jonkoping pojazdów znaleźli się przedstawiciele Szwecji, Finlandii, Norwegii, Danii, Polski, Czech, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Francji. Zaskoczeniem okazała się klasyfikacja końcowa rywalizujących pojazdów, detronizująca dotychczasowych mistrzów.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: EWT przedstawił dwie nowości marki Schmitz Cargobull; mercedesowska technologia SCR/BlueTec będzie stosowana w USA; wraz ze Stowarzyszeniem Kierowca.pl uruchomiliśmy pod numerem 022/3897313 infolinię – w każdą sobotę i niedzielę przez godzinę po programie, a także w poniedziałki od 15 do 16.30, oraz w środy i czwartki od 16.30 do 18 eksperci będą odpowiadać na pytania odnośnie szkoleń; Fiat Doblo Maxi.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i starszy inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!