TVN Turbo zaprasza do oglądania najbliższego odcinka “Na Osi”

19 października 2009, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji.

Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo.

Premiera najbliższego odcinka w sobotę 24 października o godz. 14.00, powtórki przez cały tydzień: nd. godz. 4:45, 15:00, pn. godz. 2:15, 9:45 wt. godz. 13:00, śr. godz. 6:00, 23:30, czw. godz. 4:45, pt. godz. 9:30 oraz w następną sobotę o godz. 4:15

Zobaczyć będzie można między innymi:

Scania R 400 – 13-litrowy silnik tej Scanii spełnia normę Euro 5 bez stosowania dodatków do paliwa, a to dzięki kilku ciekawym rozwiązaniom. Godne uwagi jest też wyposażenie wspomagające bezpieczne prowadzenie auta, oraz tradycyjne w Scanii specjalne podejście do zapewnienia kierowcy wygodnego miejsca pracy i wypoczynku.

Premiery w Iveco – Włoski producent zdecydował się, mimo kryzysu, przedstawić nowy model swojego niezwykle popularnego auta dostawczego. Iveco Eco Daily skonstruowano z myślą o środowisku naturalnym, więc w samochodach montuje się silniki o bardzo niskiej emisji spalin, w tym także zasilane gazem. Po warszawskiej premierze nowe Daily pokazano także w Skoczowie, przy okazji otwarcia nowego serwisu tej marki.

Zetros w Pietrzykowicach
– Jedno z pierwszych spotkań z nowym, specjalnym Mercedesem, większym bratem Unimoga – Zetrosem, miało niedawno miejsce w autoryzowanym serwisie Mercedesa w Pietrzykowicach pod Wrocławiem. Właściciel stacji Pan Mirosław Wróbel tym sposobem zafundował swoim gościom niezwykłe przeżycia związane z jazdami terenowymi i zarazem przywołał tradycje Mercedes Truck Rally.

Przeprawy promowe
– Niemal do każdego państwa w całej Europie, z małymi wyjątkami, możemy bezpośrednio dotrzeć na kołach. Jednak bywa tak, że droga lądowa do niektórych zakątków kontynentu prowadzi dość odległymi szlakami. Wtedy bliżej może być promem. Tak przykładowo jest z dotarciem do Finlandii, gdzie z Polski najwygodniej podróżować z Finn Lines.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: w Pietrzykowicach wmurowano kamień węgielny pod nowe centrum MAN”a; na Modell Truck Manii w Kępnie rywalizowali modelarze; nadchodzi nowe w szkoleniu kierowców; Mercedes Sprinter Doka.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i starszy inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!