TVN Turbo zaprasza do oglądania najbliższego odcinka

9 listopada 2009, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji.

Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo.

Premiera najbliższego odcinka w sobotę 14 listopada o godz. 14.00; powtórki przez cały tydzień:

nd. godz. 4:45, 15:00, pn. godz. 2:15, 9:45 wt. godz. 13:00, śr. godz. 6:00, 23:30, czw. godz. 4:45,8:30, 12:30 pt. godz. 9:30 oraz w następną sobotę o godz. 4:15

Zobaczyć będzie można między innymi:

Renault Magnum kontra DAF XF 105 – Na wyraźne życzenie naszych widzów i w oparciu o nadsyłane do redakcji opinie użytkowników postanowiliśmy porównać te dwie ciężarówki. Ich najważniejsze cechy użytkowe są sobie dość bliskie, ale jak wiadomo – diabeł tkwi w szczegółach. Przyglądamy się zatem zastosowanym w porównywanych pojazdach rozwiązaniom: zarówno tym, które widzowie chwalą, jak i takim, które ganią.

Otwarcie serwisu Mercedesa w Pyskowicach – Dziś każdy producent pojazdów użytkowych stara się zaproponować użytkownikom aut jak najszerszą ofertę różnorodnych usług. Wśród nich na pierwszym miejscu stawiana jest sieć serwisowa, a w Mercedesie do jej rozwoju przykłada się olbrzymią wagę.

Podręczniki dla zawodowców – Szkolenie kierowców zawodowych rozrosło się do wielkich rozmiarów. Ale żadna z tęgich głów ustawodawców nie przewidziała, że do prawidłowego przeprowadzenia kursów potrzebne są także podręczniki. Lukę tę dostrzegli niezależni wydawcy i proponują dwie książki, odpowiadające blokom programowym zawartym w załączniku do ustawy o szkoleniu kierowców.

Zawody ratowników drogowych w Lublinie – PZMot zrzesza całkiem pokaźną liczbę osób, które potrafią sprawnie i w myśl jednej z najważniejszych zasad lekarskich: „po pierwsze – nie szkodzić”, udzielić pomocy ofiarom wypadku drogowego. Ratownicy drogowi co roku rozgrywają swoje Mistrzostwa, którym często towarzyszą pokazy wysoko wyspecjalizowanych pojazdów ratownictwa drogowego. Zobaczymy, co potrafi taki pojazd na podwoziu Scanii.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: warszawska premiera nowej Scanii R; popularna wśród kierowców audycja radiowa „Radio Truck” w opałach; rozszyfrowujemy skrót TIR; Volkswagen Transporter.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i starszy inspektor Rafał Kochanowski.
Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!