TVN Turbo zaprasza do oglądania najbliższego odcinka „Na Osi”

16 listopada 2009, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji.

Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo.
Premiera najbliższego odcinka w sobotę 21.11. o godz.14.00; powtórki przez cały tydzień: nd. godz. 4:45 i 15:00, pn. godz. 1:00, 9:45 i 16:00, wt. godz.13:00, śr. godz. 6:00 i 23:30, czw. godz. 4:45, 8:30 i 12:30, pt. godz. 9:30 oraz w następną sobotę o godz. 4:15.

Zobaczyć będzie można między innymi:


Iveco Eurocargo kontra Mercedes Atego – w oparciu o opinie naszych widzów porównujemy dwa mniejsze samochody ciężarowe. Pokazujemy, co w tych autach się Wam podoba, a co nie cieszy się uznaniem. Na podstawie rankingu plusów i minusów wyłaniamy ten samochód, który bardziej przypadł widzom do gustu.

System profesjonalnego szkolenia na kategorię B – wydawać by się mogło, że w szkoleniu kandydatów na kierowców nic nowego wymyślić się nie da. A jednak. Poza tradycyjnym podręcznikiem można zaprząc do nauczania komputer. Przyszły kierowca może więc korzystać z wykładów i książki, albo z zawierających te same treści stron www.

Forum MAN w Monachium – znany niemiecki producent pojazdów użytkowych uruchomił niedawno reprezentacyjne centrum, które mogliśmy zwiedzić wraz z grupą branżowych dziennikarzy z całej Polski. Kompleks, nazwany „Forum MAN”, daje możliwość zapoznania się z historią i współczesnością marki, oraz pojazdami i stosowanymi w nich nowoczesnymi rozwiązaniami. Jest tam także sposobność uzyskania fachowego doradztwa, udziału w szkoleniu i zakupu pojazdu w salonie z prawdziwego zdarzenia.

Scania Shogun – pokazujemy mistrzowsko stuningowany zestaw, który przybył wprost z Finlandii. Samochód i przyczepę wymalowano motywami zaczerpniętymi z historii Japonii. Także w kabinie Scanii znalazło się wiele odniesień do Kraju Kwitnącej Wiśni. Pojazd obecny był w tym roku na zlocie „Master Truck”, skąd jego właściciel – Mika Auvinen – wyjechał z dwiema nagrodami.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: MAN na czele rankingu sprzedaży; nowa linia produktów Wielton Agro; A4 szumnie zwana autostradą ciągle zakorkowana; Fiat Fiorino.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i starszy inspektor Rafał Kochanowski Program prowadzi Sławek Sochacki

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!