TVN Turbo zaprasza do oglądania najbliższego odcinka “Na Osi”

23 listopada 2009, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji.

Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę 28.11. o godz.14.00; powtórki przez cały tydzień:
nd. godz. 4:45 i 15:00, pn. godz. 1:05, 9:45 i 16:00, wt. godz.13:00, śr. godz. 6:00 i 23:30, czw. godz. 4:45, 8:30 i 13:00 oraz w następną sobotę o godz. 4:15

Zobaczyć będzie można między innymi:

Mercedes Zetros – przedstawiamy nowy model Mercedesa. Pojazd powstał z myślą o wykorzystaniu wojskowym, ale my testujemy odmianę cywilną tego auta. Ta ciężarówka to prawdziwy samochód terenowy, więc z pewnością znajdzie wiele zastosowań tam, gdzie trzeba poruszać się poza drogami utwardzonymi. Ba! Nie tylko dojechać, ale i dowieźć ładunek.

Przeprawy promowe Stena Line – zamustrowaliśmy się na promie i wyruszyliśmy w dalekomorski rejs. Niektórym kierowcom ciężarówek takie sytuacje zdarzają się często, więc postanowiliśmy sprawdzić jak podróżują. Ponieważ różnych atrakcji na promie jest pod dostatkiem, to kilkanaście spędzonych na nim godzin bardzo szybko mija.

Iveco Stralis kontra Scania R – kolejne porównanie samochodów użytkowych, którego dokonaliśmy na podstawie nadesłanych przez widzów naszego programu opinii. Tym razem w szranki stanęły ciągniki siodłowe, których zadaniem jest transport dalekobieżny. Pokazujemy co Was w tych samochodach zachwyca, a co drażni.

Freightliner M&M”s – patrząc na ten samochód od razu myślimy: „słodkie cacko”, bo motywem przewodnim są malutkie cukiereczki. Zresztą właściciel ciągnika poszedł w tuningowaniu auta dalej niż inni, bo ozdobił nie pojazd nie tylko z zewnątrz i w kabinie. W tym przypadku można z czystym sumieniem powiedzieć, że tuning zszedł pod osłonę silnika.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: ITD może pomóc przewoźnikow i ukaranemu za granicą; czy możliwe będzie wykupienie winiet na raty; przewoźnicy postulują, aby wysokość kar była dostosowana do wielkości firmy; Mercedes Sprinter na gaz.

Na pytania widzów odpowiadają:

sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i starszy inspektor Rafał Kochanowski
Program prowadzi Sławek Sochacki

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!