TVN Turbo zaprasza do oglądania najbliższego odcinka "Na Osi"

7 grudnia 2009, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo.

Premiera najbliższego odcinka 12.12. o godz.14.00, powtórki przez cały tydzień, nd. godz. 4:45 i 15:00, pn. godz. 8:30, 16:00 wt. godz. 13:00, śr. godz. 6:00, 13:30 oraz 23:45 czw. godz. 5:00, 8:30, 13:00, pt. godz. 9:30 oraz w następną sobotę o godz. 4:15, a zobaczyć będzie można między innymi:

– Scania P 230 furgon –
20-to tonowa ciężarówka może sprawić kierowcy niemałą niespodziankę. W pokazywanej Scanii zamontowano nowy, udoskonalony system automatycznego zmieniania biegów Opticruise, a samochód pozbawiono pedału sprzęgła. Mimo tego prowadzący pojazd ma możliwość ręcznego wybierania biegów. Na podkreślenie zasługuje przyjazność auta środowisku.

– Pomoc drogowa na Mercedesie Actrosie –
nikomu nie życzymy, aby musiał korzystać z urządzeń zabudowanych na tym samochodzie, ale ten pojazd specjalny warto nieco bliżej poznać. Już choćby z tego powodu, że osprzęt pochodzi z polskiej wytwórni, a jego parametry są porównywalne z cechami urządzeń pochodzących od znanych producentów.


– Nowe centrum MAN koło Poznania –
niemiecki koncern od kilku lat inwestuje w Polsce. A ponieważ skoncentrował w naszym kraju produkcję autobusów, to i konieczne było stworzenie nowoczesnego centrum obsługi klientów odbierających te właśnie pojazdy.

– Porównanie ciągników low deck: DAF XF kontra MAN TGA –
w szranki kolejnego porównania stają ciągniki o obniżonym zawieszeniu. Przygotowany przez nas felieton powstał w oparciu o opinie kierowców i użytkowników tych modeli ciężarówek.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: prawdopodobnie ciężarówki powyżej 3,5 tony DMC będą objęte systemem elektronicznego poboru opłat za korzystanie z dróg w Polsce; w Opolu testuje się sygnalizatory świetlne z systemem informacji o czasie, jaki pozostał do zmiany świateł; po 12 latach kończy nadawać ceniona przez kierowców audycja radiowa „Radio Truck”; zapowiada się rynkowy sukces Iveco Eco Daily.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i starszy inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!