TVN Turbo zaprasza do oglądania najbliższego odcinka "Na Osi"

21 grudnia 2009, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo.

Premiera najbliższego odcinka 26.12. o godz.14.00, powtórki przez cały tydzień, nd. godz. 4:30, 15:00, pn. godz. 1:30, 8:30, 16:00 wt. godz. 13:00, śr. godz. 6:00, 13:30, 23:45, czw. godz. 5:00, 8:30, pt. godz. 3:45 oraz następną sobotę o godz. 4:15, a zobaczyć będzie można między innymi:

– Mercedes Actros z wywrotką Schmitz – Przedstawiany pojazd jest sumą dwóch nowości: Actros MP 3 przecież miał premierę nie tak dawno, a wersje budowlane, takie jak prezentowana, pojawiły się jeszcze później. Zaś skrzynia samowyładowcza Schmitza to w naszym kraju zupełna nowość.


– Wielton Agro – Znany nie tylko w Polsce, ale w całej Europie producent naczep, przyczep i zabudów z Wielunia znalazł kolejny obszar do zagospodarowania. W Wieltonie uruchomiono produkcję pojazdów z nowej linii produktowej, nazwanej Agro. Obejmuje ona przyczepy dla rolnictwa o różnej ładowności. Jest też bardzo ciekawy wózek, umożliwiający obsługę naczepy samowyładowczej ciągnikiem rolniczym.

– Nowy serwis MAN w Nowej Soli – Wieloletni partner niemieckiego producenta ciężarówek, firma Zastal Transport z Zielonej Góry, uruchomiła nową stację obsługi ciężarówek MAN w Nowej Soli. Dogodna lokalizacja obiektu w pobliżu dróg wiodących do państw Europy zachodniej sprawi, że na brak klientów na pewno nie będą tutaj narzekać.

– Porównanie wywrotek Iveco Trakker kontra Mercedes Actros – Widzowie napisali, a my wykorzystaliśmy ich opinie i poddaliśmy ocenie porównawczej dwie wywrotki. Areną włosko – niemieckiego pojedynku były place budowy i żwirownie, a zwycięzcę wskazali sami kierowcy.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: nowa Scania R znalazła pierwszego właściciela w Polsce; równo z wybiciem północy 1 stycznia 2010 roku rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń na Zlot „Master Truck”; coraz większą popularność zdobywa w Europie Mercedes Econic NGT; w Polsce rośnie rynek wtórny aut dostawczych.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i starszy inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!