TVN Turbo zaprasza do oglądania najbliższego odcinka "Na Osi"

, 29 grudnia 2009, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo.

Premiera najbliższego odcinka 02.01. o godz.14.00, powtórki przez cały tydzień, nd. godz. 4:45, 7:15, 15:00, pn. godz. 0:45, 8.30, 16:00 wt. godz. 10:00, śr. godz. 6:00, 23:00, czw. godz. 4:45, 14:30, pt. godz. 6:30 oraz w następną sobotę o godz. 4:15, a zobaczyć będzie można między innymi:


– MAN TGL 12.180 –
Z pozoru zdawać by się mogło, że ten pojazd to nic nadzwyczajnego. Po prostu niewielka ciężarówka. Kiedy jednak przyjrzeć się jej bliżej, dostrzec można, jak wiele uwagi konstruktorzy poświęcili takiemu zbudowaniu auta, żeby kierowca miał ułatwioną pracę.

– Nowy serwis Iveco – Firma Trans Poz uruchomiła w pobliżu miejscowości Buk, nieledwie tuż przy przebiegającej tam autostradzie A2, nową stację obsługi dedykowaną pojazdom użytkowym Iveco i Fiat. Serwis poszczycić się może jedną z największych w kraju kabiną lakierniczą. I nie jest to ostatnie słowo właściciela tego obiektu, bo kolejna inwestycja, w innym rejonie i poświęcona innej marce, już powstaje.

– DAF LF edycja 2009 – Dobrze znanego LF”a poddano kuracji odświeżającej jego wizerunek. Oferowane są nowe silniki, które dzięki zastosowanym modyfikacjom jeszcze lepiej wykorzystuję energię zawartą w paliwie. No i są przy tym przyjazne dla środowiska. Zmiany objęły też wnętrze kabiny. Ale wszystkie te modyfikacje na mino zmian rewolucyjnych raczej nie zasługują.


– Staszek i Scania –
Rozpoczynamy nowy cykl, w którym pokazywać będziemy kierowców i ich samochody. Jako pierwsi trafili do niego Staszek Dańczak i jego syn – Sylwek. No i oczywiście Scania, której ojciec z synem poświęcają niemal cały swój wolny czas. Efekt ich pasji wzbudza zachwyt innych – nie tylko kierowców, ale i zwykłych śmiertelników.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: autodrom z prawdziwego zdarzenia; ostrzegamy przed fałszywymi licencjami; w Czechach elektroniczny pobór opłat objął też najlżejsze pojazdy użytkowe; rośnie rynek używanych pojazdów dostawczych.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i starszy inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!