TVN Turbo zaprasza do oglądania najbliższego odcinka "Na Osi"

18 stycznia 2010, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji.
Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo.

Premiera najbliższego odcinka w sobotę 23.01. o godz.14.00; powtórki przez cały tydzień: nd. godz. 4:45, 7:15 i 15:00, pn. godz. 4:05, 8:30 i 16:00, wt. godz. 10:00, śr. godz. 6:00, 23:30, czw. godz. 4:00, pt. godz. 2:45, 6:30

Zobaczyć będzie można między innymi:

Iveco Trakker 8×4 hakowiec – na pierwszy rzut oka konfiguracja tego samochodu wydała się nam trochę jakby dziwna. Jednak po bliższym poznaniu pojazdu okazało się, że jest to bardzo gruntownie przemyślana konstrukcja. Samochód w pełni odpowiada potrzebom grupy odbiorców, mających nieco wyższe od przeciętnych wymagania.

Pierwszy właściciel nowej Scanii R – raptem kilka tygodni po polskiej premierze, pierwsza Scania z nowej serii R trafiła do swojego użytkownika. Samochód odbierali przedstawiciele firmy Batim. To już 151 Scania we flocie tego przewoźnika, a na europejskich szlakach testowany będzie zainstalowany w tym aucie system zarządzania flotą, który dotychczas nie był przez Scanię oferowany polskim użytkownikom.

Jak oceniają rok 2009 w Mercedesie – działaniom Mercedesa przez cały rok 2009 przyświecała – zapożyczona przez prezesa Jana Madeję z tekstu piosenki Wojciecha Młynarskiego – myśl „róbmy swoje”. No i robili i to całkiem udanie. Przedstawiono nowy samochód – Zetrosa, oraz niezwykle ekologiczne i ekonomiczne Econic”i z silnikami na gaz ziemny. Ciężarówka roku 2009, czyli Actros MP3 podbijał segment pojazdów budowlanych. Premierę miał też nowy Mitsubishi Fuso Canter.

Marek i Magnum – Marek Opler z Opola prowadzi rodzinną firmę transportową. Szoferskim bakcylem zaraził się od ojca. Teraz na dwóch zestawach Renault Magnum jeżdżą po Polsce razem. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo dołączy do nich syn Marka – Kamil, który z powodzeniem skłonił ojca do stuningowania aut.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: trwają prace nad wprowadzeniem jednolitego systemu poboru opłat drogowych w całej Unii Europejskiej; czy obowiązkowe ubezpieczenia będą tańsze?; święta Łucja gościła u Volvo; Fiat Fiorino.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski

Program prowadzi Sławek Sochacki

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!