TVN Turbo zaprasza do oglądania najbliższego odcinka "Na Osi"

22 lutego 2010, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo.

Premiera najbliższego odcinka w sobotę 27.02. o godz.14.00; powtórki przez cały tydzień: nd. godz. 7:15, 15:00, pn. godz. 0:55, 17:00, wt. godz. 10:00, 23:35, śr. godz. 6:00, 13:30, czw. godz. 3:40, 9:00, 15:00 oraz w następną sobotę o godz. 7:30.

Zobaczyć będzie można między innymi:

Naczepa samowyładowcza Wielton – Wieluński producent przygotował na rok 2010 kilka nowości. Jednak zanim je przedstawimy, proponujemy przyjrzeć się bliżej naczepie, która może się okazać prawdziwym rynkowym przebojem. Jej atutami są: niska masa własna i bardzo solidne wykonanie.

Systemy elektroniczne w Mercedesach – ciężarowe Mercedesy stanowią doskonałe potwierdzenie tezy, że pojazdy użytkowe są poligonem doświadczalnym dla nowych rozwiązań. Montowane w ciężarówkach tego producenta zaawansowane systemy elektroniczne pozwalają kierowcy bezpieczniej prowadzić pojazd – nie tylko dzięki temu, że nadzorują jazdę, ale też dlatego, że ostrzegają kierowcę o niebezpiecznych miejscach na drodze.

Autodrom z prawdziwego zdarzenia – znowelizowane przepisy o szkoleniu kierowców zawodowych wprowadziły obowiązek prowadzenia jazd szkoleniowych w warunkach specjalnych. Taki trening można prowadzić na symulatorze, albo na autodromie. Zajrzeliśmy na taki obiekt, a to co wyczyniał tam ciężarówką jeden z kierowców zapewne niejednego z widzów wprawi w zdumienie.

DAF i Tomek – w naszym cyklu „Kierowca i jego ciężarówka” kolejna para. Zarówno samochód, jak i jego właściciel ciężko pracują. Ale Tomek – jak każdy pasjonujący się ciężką motoryzacją – ma wielki sentyment do swojego auta. Dba więc nie tylko o jego stan techniczny, ale też o ładny wygląd.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: ekologiczny Fiat Panda CNG; projekt nowelizacji prawa o ruchu drogowym zakłada zwiększenie uprawnień policji i straży miejskiej; ustalono maksymalną stawkę za korzystanie z przystanków przez przewoźników organizujących transport zbiorowy; nowy Opel Movano.

Na pytania widzów odpowiadają: sierżant sztabowy Janusz Bereszczyński i młodszy specjalista transportu drogowego Rafał Kochanowski
Program prowadzi Sławek Sochacki

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!