11 Targi Inter Cars – Atrakcje

22 sierpnia 2011, 9:11

W czasie targów zaplanowano liczne atrakcje, które można podzielić na 4 grupy:

Gwiazdy – niezwykli goście

Piotr Gąsowski – polski aktor, artysta kabaretowy, prezenter telewizyjny. Ukończył studia na PWST w Warszawie. Na scenie teatralnej zadebiutował w 1987 roku. Doświadczenia sceniczne zdobywał w warszawskich teatrach – najpierw w Komedii (1986-1988), później w Nowym (do 1994). Na dużym ekranie zadebiutował niewielką rolą w filmie „Limuzyna Daimler-Benz” w reż. Filipa Bajona (1982). Lista filmów z udziałem Pióra Gąsowskiego zawiera także tytuły: „Kobieta na wojnie”, „Rozmowy kontrolowane”, „Kraj świata”, „Nic śmiesznego”, „Za co?”, „Bar Atlantic”, „Doktor Semmelweis”. Wystąpił także w serialach telewizyjnych: „Dom”, „WOW ‘ oraz niemieckim „Stella Stellaris”. Ma ponadto na swoim koncie udział w polskich i zagranicznych filmach telewizyjnych: „Spadek”, „Pas de deux” (produkcja franc.), „La belle de Varsovie” (produkcja franc.) i „Wezwanie”. Znany jest także z ról w Teatrach TV. Jego nazwisko kojarzy się także z kabaretem „Tercet, czyli kwartet”.

Krzysztof Golonka – laureat programu Mam Talent, dwukrotny Wicemistrz Europy (Najlepsze Pokazy Trików Piłkarskich oraz Walki) od wielu lat zajmujący się profesjonalnie żonglersko-akrobatyczną sztuką Freestyle Football. Swoje umiejętności miał okazje prezentować w wielu miejscach w Polsce, a także na świecie m.in. w Austrii, Egipcie, Holandii.
Pokazy z jego udziałem to doskonałe widowisko, szczegółowo dopasowane w takt rytmicznej muzyki, podczas którego przedstawiane są wszystkie style piłkarskiego Freestyle wzbogacone unikatowymi elementami akrobatycznymi, breakdance, czy trikami z wykorzystaniem przeróżnych rekwizytów.

Mocha – to połączenie gorącej czekolady, spienionego mleka i wykwintnego espresso, czyli Aga Bigaj, Sabina Nycek i Ola Kołcz. Trzy temperamenty, trzy części Polski, jedna pasja. Mocha powstała w 2006 roku w Rzeszowie, ma już jednak na swoim koncie kilka znaczących sukcesów. Zespół jest laureatem wielu międzynarodowych i krajowych festiwali.

Zdobył m.in.:

  • GRAND PRIX na światowym festiwalu KAUNAS TALENT – Litwa 2007
  • I MIEJSCE na międzynarodowym CARPATHIA FESTIVAL 2008
  • II MIEJSCE na 46 Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej OPOLE „DEBIUTY” 2009
  • Mocha w 2010 roku znalazła się również wśród 40 półfinalistów III edycji programu Mam Talent.

Często określane mianem polskiego Destiny’s child, dziewczyny tworzą także swój autorski materiał. Połączenie popu, soulu i r’n'b w ich wykonaniu daje tyle energii, co mała czarna.
 

Jerzy Dudek – Zdobywca Ligi Mistrzów w 2005 roku i jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych polskich sportowców. 59 razy stawał w bramce reprezentacji Polski, brał udział w Mistrzostwach Świata FIFA 2006™. Od grudnia 2010 roku jest piłkarskim ambasadorem Castrol i gospodarzem Strefy Kibica UEFA Euro 2012™ na www.castrolfan.pl .

 

Konkursy

Z okazji 11 edycji targów Inter Cars, organizator przygotował wiele ciekawych konkursów z nagrodami.

Najmocniejszy serwis

Od trzech lat podczas targów rozgrywany jest konkurs wymiany opon. Zawody te cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. ”Widowiskowa rywalizacja na dwóch równoległych stanowiskach oraz nagrody w postaci dwóch wyważarek i dwóch montażownic doprowadzają zawodników i publiczność do wrzenia. Adrenalinę wyczuwa się w powietrzu” – mówi Tomasz Ładosz, Kierownik Działu Szkoleń i Sieci Serwisowych Inter Cars.

Nagrody przewidziane w tym konkursie to:
I miejsce – wyważarka i montażownica do opon – wartość ok. 26 000zł
II miejsce – wyważarka – wartość ok. 16 000zł
III miejsce – montażownica – wartość ok. 10 000zł

Zgłoszenia
Zgłoszenia do tego konkursu należy przysyłać za pośrednictwem Przedstawicieli Handlowych Inter Cars do 27 sierpnia 2011r.
W przypadku bardzo dużej ilości zgłoszeń do konkursu zostaną zaproszone te serwisy, które dokonają największych zakupów towarów z Rynku Zbytu Koło w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia 2011r.

Konkurs Miss Ciężarówek

W tym roku w Strefie Ciężkiej odbędzie się III edycja konkursu Miss Ciężarówek, w której zostanie wybrana najciekawszy i najlepiej stuningowany pojazd ciężarowy.

Kandydatki zakwalifikowane jako Miss będzie można oglądać 3 i 4 września 2011r. podczas 11 edycji targów na Bemowie. Każdy z odwiedzających ma prawo wypełnić kupon, wpisując numer swojej ulubionej ciężarówki, dzięki temu jego głos również weźmie udział w losowaniu nagród.
Dla zwycięzców drugiej edycji konkursu na tytuł Miss, oprócz pucharów, Inter Cars SA przygotował atrakcyjne i wartościowe nagrody ufundowane przez dostawców.

Podczas targów zaplanowano również zawody gokartów, freestyle football a także konkurs z Jerzym Dudkiem, 

Motorshow

Na fanów szybkich samochodów czekać będą wyjątkowe pokazy. Do najciekawszych należy przejazd Jet Cara – pojazdu wyposażonego w silnik odrzutowy. 15 tys. KM robi wrażenie i pozwala rozpędzić samochód na odcinku 400m do zawrotnych prędkości 400km/h .

Na widzów czekają tez pokazy driftingu i wyścigi na 1/4 mili. Dla fanów 2 kółek przygotowano pokazy stuntu i freestyle motocross.

 

Program Wystawcy Plan Targów

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!