Szkolenie – Zarządzanie logistyczne magazynem

10 kwietnia 2006, 0:00

W dniach 20-21. kwietnia 2006 r. w Warszawie odbędzie się szkolenie organizowane przez firmę ABC Akademia Sp. z o.o. „Zarządzanie logistyczne magazynem”


Kto powinien wziąć udział w szkoleniu?
Szkolenie adresowane jest do pracowników średniego i wyższego szczebla magazynów i działów logistyki, w tym menedżerów logistyki, którzy podejmują decyzje związane z organizacją magazynowania, w tym kontrolą efektywności przebiegu procesu magazynowego oraz gospodarowaniem zapasami w ramach własnych powierzchni magazynowych przedsiębiorstw dystrybucyjnych i handlowych, ale także produkcyjnych.


Cele szkolenia:
Przygotowanie do strategicznego i taktycznego zarządzania magazynem i zapasami w zakresie rozwiązywania praktycznych problemów i podejmowania najczęstszych decyzji spotykanych w tym obszarze zarządzania.
Wyposażenie słuchaczy w narzędzia i metody analizy jakościowej i ilościowej.
Wzbogacenie praktycznej wiedzy menedżerskiej w obszarze zarządzania magazynem i zapasami oraz stworzenie podbudowy teoretycznej dla tej wiedzy.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?
Szkolenie prowadzone w formie wykładów i wspólnych dyskusji uzupełniane będzie ćwiczeniami mającymi na celu praktyczne wykorzystanie wiedzy z zakresu zarządzania magazynem i zapasami.
Przewiduje się wykorzystanie następujących metod przeprowadzenia szkolenia:
Wykład – prezentacja podstaw teoretycznych omawianych zagadnień.
Ćwiczenia – prezentacja zastosowań omawianych zagadnień, nabycie niezbędnych umiejętności do ich praktycznego wykorzystania.
Metody kształcenia aktywnego.
Miejsce:
Szkolenie odbędzie się w dniach 20-21. kwietnia 2006 r. w Centrum Finansowym Puławska, na ul. Puławska 15 w Warszawie (10-15 min od Dworca Centralnego).


Koszt udziału w dwudniowym szkoleniu: 1390 zł + 22% VAT


Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona.
Przy zgłoszeniu dwóch osób na szkolenie uczestnictwo dla trzeciej osoby jest bezpłatne.

Ostateczny termin zgłoszenia udziału w szkoleniu mija 19. kwietnia 2006 r.


Formularz zgłoszeniowy: http://www.abcakademia.com.pl/formularz_magazyny2.doc

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!