Szkolenie – Zarządzanie logistyczne magazynem

26 czerwca 2006, 0:00

W dniach 13-14. lipca 2006 r. w Warszawie odbędzie się szkolenie organizowane przez firmę ABC Akademia Sp. z o.o. „Zarządzanie logistyczne magazynem”.

Kto powinien wziąć udział w szkoleniu?
Szkolenie adresowane jest do pracowników średniego i wyższego szczebla magazynów i działów logistyki, w tym menedżerów logistyki, którzy podejmują decyzje związane z organizacją magazynowania, w tym kontrolą efektywności przebiegu procesu magazynowego oraz gospodarowaniem zapasami w ramach własnych powierzchni magazynowych przedsiębiorstw dystrybucyjnych i handlowych, ale także produkcyjnych.


Cele szkolenia:
Przygotowanie do strategicznego i taktycznego zarządzania magazynem i zapasami w zakresie rozwiązywania praktycznych problemów i podejmowania najczęstszych decyzji spotykanych w tym obszarze zarządzania.
Wyposażenie słuchaczy w narzędzia i metody analizy jakościowej i ilościowej.
Wzbogacenie praktycznej wiedzy menedżerskiej w obszarze zarządzania magazynem i zapasami oraz stworzenie podbudowy teoretycznej dla tej wiedzy.


Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?
Szkolenie prowadzone w formie wykładów i wspólnych dyskusji uzupełniane będzie ćwiczeniami mającymi na celu praktyczne wykorzystanie wiedzy z zakresu zarządzania magazynem i zapasami.
Przewiduje się wykorzystanie następujących metod przeprowadzenia szkolenia:
– Wykład – prezentacja podstaw teoretycznych omawianych zagadnień.
– Ćwiczenia – prezentacja zastosowań omawianych zagadnień, nabycie niezbędnych umiejętności do ich praktycznego wykorzystania.
– Metody kształcenia aktywnego.

W trakcie szkolenia zaprezentowane zostaną praktyczne doświadczenia prelegenta z kierowania i uczestnictwa w projektach konsultingowych z obszaru magazynowania, projektach zrealizowanych m.in. dla następujących przedsiębiorstw: Cussons Polska S.A. Warszawa, El-Centrum S.A. Poznań, Koala Sp. z o.o. Janikowo k. Poznania.


Informacje organizacyjne:
Miejsce:
Szkolenie odbędzie się w dniach 13-14. lipca 2006 r. w Centrum Finansowym Puławska, na ul. Puławska 15 w Warszawie (10-15 min od Dworca Centralnego).


Koszt udziału w dwudniowym szkoleniu


Zgłoszenie udziału do 3. lipca 2006 r. – 1190 zł + 22% VAT (1451,80 zł)
Zgłoszenie udziału po 3. lipca 2006 r. – 1390 zł + 22% VAT (1695,80 zł)


Uwaga!!! Liczba miejsc jest ograniczona.
Przy zgłoszeniu dwóch osób na szkolenie uczestnictwo dla trzeciej osoby jest bezpłatne.
Ostateczny termin zgłoszenia udziału w szkoleniu mija 11. lipca 2006 r.

Formularz zgłoszeniowy: http://www.abcakademia.com.pl/formularz_magazyny3.doc

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!