Szkolenie: Zarządzanie zapasami

14 sierpnia 2006, 0:00

Zarządzanie zapasami – czyli jak najlepiej obsługiwać klientów przy jak najniższych kosztach – 23-24. sierpnia 2006 r., Warszawa

Szkolenie adresowane jest do menedżerów średniego i niższego szczebla kierowniczego przedsiębiorstw (zwłaszcza dystrybucyjnych i handlowych) oraz ich pracowników, którzy na co dzień podejmują decyzje związane z organizacją gospodarki zapasami, w tym uzupełnianiem magazynowanego asortymentu.


Celem szkolenia Zarządzanie zapasami jest:
– Przygotowanie do operacyjnego zarządzania zapasami w zakresie rozwiązywania praktycznych problemów z tego obszaru zarządzania.
– Wyposażenie słuchaczy w narzędzia i metody analizy ilościowej.
– Wzbogacenie praktycznej wiedzy menedżerskiej w obszarze zarządzania zapasami oraz stworzenie podbudowy teoretycznej dla tej wiedzy.


Szkolenie prowadzone w formie wykładów i wspólnych dyskusji uzupełniane będzie ćwiczeniami mającymi na celu praktyczne wykorzystanie wiedzy z zakresu zarządzania zapasami. Uczestnicy z wykorzystaniem arkusza kalkulacyjnego MS Excel wyznaczać będą podstawowe parametry systemu sterowania zapasami.


Przewiduje się wykorzystanie następujących metod przeprowadzenia szkolenia:
– Wykład – prezentacja podstaw teoretycznych omawianych zagadnień.
– Ćwiczenia oraz symulacje i analizy komputerowe – prezentacja zastosowań omawianych zagadnień, nabycie niezbędnych umiejętności do ich praktycznego wykorzystania.
– Metody kształcenia aktywnego.

W trakcie szkolenia zaprezentowane zostaną praktyczne doświadczenia prelegenta z kierowania i uczestnictwa w projektach konsultingowych z obszaru magazynowania, w tym zarządzania zapasami, projektach zrealizowanych dla następujących przedsiębiorstw: Cussons Polska S.A. Warszawa, KOALA S.A. Janikowo k. Poznania, El-Centrum S.A. Poznań.


Miejsce:
Szkolenie odbędzie się w dniach 23-24. sierpnia w Centrum Finansowym Puławska, na ul. Puławska 15 w Warszawie (10-15 min od Dworca Centralnego).


Koszt udziału w szkoleniu:


Zgłoszenie – 1390 zł + 22% VAT (1695,80 zł)


Uwaga!!! Liczba miejsc jest ograniczona.


Przy zgłoszeniu dwóch osób na szkolenie uczestnictwo dla trzeciej osoby jest bezpłatne.


Ostateczny termin zgłoszenia udziału w szkoleniu mija 21. sierpnia 2006 r.


Formularz zgłoszeniowy: http://www.abcakademia.com.pl/formularz_zapasy3.doc

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!