Zarządzanie transportem w przedsiębiorstwie

19 lutego 2007, 0:00

W dniach 01-02.03.2007 r. w Warszawie firma Akademia Menedżera organizuje szkolenie pt. „Zarządzanie transportem w przedsiębiorstwie”


Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu
Szkolenie prowadzone w formie wykładów i wspólnych dyskusji uzupełniane będzie ćwiczeniami mającymi na celu praktyczne wykorzystanie wiedzy z zakresu zarządzania transportem.
W trakcie szkolenia zaprezentowane zostaną praktyczne doświadczenia prelegentów z kierowania i uczestnictwa w projektach konsultingowych z obszaru transportu, projektach zrealizowanych dla następujących przedsiębiorstw: Cussons Polska S.A. Warszawa, El-Centrum S.A. Poznań, Auto – Art S.A. Bielsko Biała oraz współpracy z firmami transportowymi MegaTrans S.A. Poznań i TRANSHAND Sp. z o.o. Słubice.

Adresaci szkolenia
Szkolenie adresowane jest do menedżerów wyższego i średniego szczebla kierowniczego przedsiębiorstw nietransportowych (zwłaszcza produkcyjnych, dystrybucyjnych i handlowych) oraz ich pracowników, którzy podejmują decyzje związane z organizacją transportu, w tym kontaktami z przewoźnikami, kontrolą efektywności przebiegu procesu transportowego oraz gospodarowaniem taborem.

Celem szkolenia jest:
Przygotowanie do strategicznego i taktycznego zarządzania transportem i taborem w zakresie rozwiązywania praktycznych problemów i podejmowania najczęstszych decyzji spotykanych w tym obszarze zarządzania.
Wyposażenie słuchaczy w narzędzia i metody analizy jakościowej i ilościowej.
Wzbogacenie praktycznej wiedzy menedżerskiej w obszarze zarządzania transportem oraz stworzenie podbudowy teoretycznej dla tej wiedzy.

Prowadzący: dr inż. Adam Redmer

Miejsce

Szkolenie odbędzie się w Centrum Finansowym Puławska, na ul. Puławska 15 w Warszawie (10-15 min od Dworca Centralnego).

Koszt – 1390 zł + 22% VAT (1695,80 zł)

Uwaga!!! Przy zgłoszeniu dwóch osób na szkolenie uczestnictwo dla trzeciej osoby jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona.

Ostateczny termin zgłoszenia udziału w szkoleniu mija 28 lutego 2007 r.

Formularz zgłoszeniowy: http://www.akademiamenedzera.pl/p_images/pliki/5003b01fc3.doc

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!