Seminarium dla przewoźników wznawiające certyfikat ITS

5 kwietnia 2007, 0:00

Firmy transportowe są zobowiązane do posiadania licencji na przewóz oraz certyfikatu kompetencji zawodowych. Zapewne zostały w firmie dopełnione te formalności. Ważne jednak jest, kiedy wydano certyfikat. Warto to sprawdzić – jeśli od tego czasu minęło 5 lat, może to oznaczać, że jest on nieaktualny.

Ustawodawstwo Unii Europejskiej nakłada bowiem na przewoźników wymóg regularnego uzupełniania wiedzy i dokumentowania tego przed jednostką certyfikującą. Jeśli Państwo nie dopełnicie tego obowiązku, w przypadku kontroli, Państwa firma może nawet stracić licencję.

Chcąc pomóc w rozwiązaniu tego problemu, firma ATC zaprasza do udziału w „Seminarium dla firm prowadzących działalność transportową”. Ma ono na celu odnowienie wiadomości z zakresu funkcjonowania transportu krajowego i międzynarodowego oraz poznanie najnowszych regulacji prawnych związanych z działalnością spedytorów. Seminarium wznawiające Certyfikat ITS nie dotyczy kierowców, lecz przewoźników, czyli osób zarządzających przedsiębiorstwem posiadających już Certyfikat Kompetencji Zawodowych, ale ważność tego certyfikatu wygasła lub wygaśnie w najbliższym czasie.

Organizator seminarium – firma ATC s.c. – działa w imieniu i na rzecz Instytutu Transportu Samochodowego na podstawie udzielonego upoważnienia nr 01/2006 z dnia 11.12.2006 r. Stanowi to gwarancję tego, że potwierdzające udział w szkoleniu zaświadczenie jest podstawą do przedłużenia licencji o kolejne 5 lat.

Czas trwania:
„Seminarium CPC dla firm transportowych – krajowy przewóz rzeczy i osób”
Czas trwania: 1 dzień
Liczba godzin: 5 godzin
Cena: 460 zł.

„Seminarium CPC dla firm transportowych – międzynarodowy przewóz rzeczy i osób”
Czas trwania: 1 dzień
Liczba godzin: 5 godzin
Cena: 600 zł.

Terminy i miejsca szkoleń:
Seminaria CPC odbywają się w miastach wojewódzkich całej Polski. W danych lokalizacjach są wyznaczone konkretne terminy, na które można się zapisać. W przypadku, gdy dany termin Państwu nie odpowiada można poczekać na kolejny. Istnieje też możliwość wzięcia udziału w szkoleniu w innym mieście niż miasto wstępnie deklarowane.

Informacje dodatkowe:
Szczegółowe informacje uzyskać można na stronie internetowej www.CPC.atcsc.pl  
lub pod numerem telefonu 061 6658835

Osoba do kontaktu:
Przemysław Nowicki
p.nowicki@atcsc.pl

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!