Optymalizacja przestrzeni i procesów magazynowych

29 kwietnia 2011, 13:16

Szkolenie, które pomoże w planowaniu i realizowaniu zadań służących poprawie funkcjonowania magazynów, zwiększeniu możliwości składowych i usprawnieniu przepływu towarów w różnych rodzajach magazynów, organizowane przez J.G. Training, odbędzie się w dniach 1-3 czerwca 2011 r.

Szkolenie, które odbędzie się w Warszawie, skierowane jest do kadry kierowniczej oraz osób odpowiadających za prawidłowe funkcjonowanie magazynów różnych branż (kierowników magazynów, ich zastępców oraz pozostałych pracowników wydziału magazynów).

Uczestnicy będą mogli rozszerzyć swoją wiedzę z zakresu funkcjonowania magazynów, procesów składowania i manipulacji towarów, metod kompletacji, wyposażenia technicznego, zarządzania magazynami, zarządzania personelem oraz optymalizacji kosztów.

W ramach szkolenia wyświetlonych zostanie kilka filmów, przedstawiających nowoczesne rozwiązania organizacji procesów magazynowych w polskich i zagranicznych przedsiębiorstwach.

Więcej informacji na stronie www.jgt.pl.

Koszt szkolenia: 2275,50 zł brutto (3 dni szkolenia, materiały szkoleniowe, serwis kawowy i lunch w każdym dniu szkolenia, certyfikat ukończenia szkolenia).

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!