Szkolenia firmy Schaeffler w programie bonusowym RepXpert

3 czerwca 2013, 9:31

Firma Schaeffler Polska, reprezentująca marki takie jak LuK, INA i FAG, od wielu lat udostępnia wiedzę techniczną przydatną w pracy warsztatu. Czyni to za pośrednictwem, funkcjonującego w sieci, portalu warsztatowego RepXpert.

Zamień punkty bonusowe na szkolenia

Portal zawiera zarówno ogólne informacje dotyczące działania poszczególnych zespołów takich jak: układ rozrządu, zespół przeniesienia napędu, zestawy łożysk, jak też stanowi miejsce publikacji stale aktualizowanych informacji serwisowych. Ważnym elementem portalu jest również katalog TecDoc, umożliwiający dobór części zamiennych do samochodów niemal wszystkich marek i modeli.

RepXpert to także program bonusowy, dzięki któremu warsztaty lojalne wobec marek LuK/INA/FAG, mogą, na specjalnie stworzonych kontach, gromadzić punkty bonusowe, a następnie wykorzystywać je do dokonywania zakupów w sklepie bonusowym portalu. Dotychczas, oferta sklepu bonusowego obejmowała zestawy narzędzi, ubrania robocze i inne przydatne w warsztacie samochodowym artykuły.

Firma Schaeffler zdecydowała się wprowadzić możliwość wykorzystania punktów bonusowych również do zakupu pakietu szkoleniowego o określonej tematyce technicznej. Już wkrótce warsztaty, będące uczestnikami programu bonusowego RepXpert, będą mogły przy pomocy kilku kliknięć dokonać deklaracji udziału w jednym z oferowanych przez firmę Schaeffler szkoleń technicznych. Cykl szkoleń jest realizowany w ramach współpracy firmy ze szkołami zawodowymi o profilu motoryzacyjnym.

Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu ma być miejscem pierwszego szkolenia, które jest zaplanowane na 14 czerwca 2013 r. Temat szkolenia to ,,Układy przeniesienia napędu w kontekście produktów LuK.". W programie szkolenia, poza formą wykładu, przewidziana jest także część praktyczna, przeprowadzona w oparciu o wymianę Dwumasowego Koła Zamachowego i sprzęgła typu SAC w rzeczywistym egzemplarzu określonego modelu samochodu.

Zobacz zakres szkolenia RepXpert

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.RepXpert.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!