StreetPilot c3XX w ofercie firmy Garmin

11 lipca 2005, 0:00

StreetPilot c3XX – to najnowszy odbiornik GPS w ofercie firmy Garmin, przeznaczony do samodzielnego instalowania w każdym typie samochodu. Jego cechą charakterystyczną jest wyświetlanie trójwymiarowej mapy terenu, dzięki czemu użytkownik otrzymuje czytelną informację o konfiguracji znajdującej się przed nim drogi.
Urządzenie cechuje się wyjątkowo prostą, intuicyjną obsługą – posiada tylko dwa przyciski, do jego włączania i ustawiania głośności – a wszystkie jego funkcje realizowane są poprzez ekran dotykowy. StreetPilot c3XX posiada funkcje nawigacyjne, które dostępne są w fabrycznie montowanych systemach. Wyszukuje więc adresy lub elementy mapy, programuje trasy dojazdu i kieruje do celu podróży podając głosowo informacje nawigacyjne. W przypadku zjechania z właściwej drogi automatycznie programuje nową trasę do celu podróży.

Odbiorniki dostępne są w dwóch wersjach:
StreetPilot c330 – z zainstalowaną szczegółową mapą Europy Zachodniej CitySelect, co nie wymaga współpracy z komputerem i jeszcze bardziej upraszcza jego obsługę oraz
StreetPilot c320 – dostarczany z oprogramowaniem CitySelect na płycie CD i kartą pamięci 512 MB, z możliwością instalowania dodatkowo zakupionych map innych państw jak Polska, Węgry, Czechy, Słowacja, Chorwacja i Ukraina.
Podstawową zaletą stosowania urządzeń StreetPilot c3XX w stosunku do rozwiązań opartych na zestawach PDA + GPS jest ich bardzo prosta i wygodna obsługa, dokonywana poprzez ekran dotykowy, palcem, a to dzięki dużym ikonom, w które łatwo jest trafić, nawet w trakcie ruchu pojazdu.

Według firmy Garmin odbiorniki z serii StreetPilot c3XX są bardzo dobrymi urządzeniami dla kierowców niezbyt obeznanymi z nowinkami technicznymi, którzy po prostu chcą dojechać do wybranego celu. Stanowić mogą one doskonałe uzupełnienie systemów monitoringu pojazdów, ułatwiając pracę kierowcy i skracając czas dojazdu do wybranego miejsca.
Więcej szczegółowych informacji na stronie:
http://www.garmin.pl/index.php?mod=prod&act=detail&pID=698

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!