Zmasowana oferta Masterlease

16 stycznia 2006, 0:00

Masterlease, firma leasingowa specjalizująca się w leasingu środków transportu, wprowadza ofertę na leasing pojazdów o całkowitej masie powyżej 3,5t.

Działalność rynkowa Masterlease (dawniej Grupa Futura Prime) koncentrowała się do tej pory na leasingu środków transportu do 3,5t., a także na zarządzaniu firmową flotą pojazdów. W ostatnich latach spółka silnie rozwinęła usługi full service leasing, polegające na finansowaniu oraz kompleksowej obsłudze technicznej pojazdów.
Od stycznia bieżącego roku Masterlease proponuje również klientom leasing samochodów ciężarowych, a także autobusów. Oferta firmy obejmie wszystkie dostępne na polskim rynku marki samochodów.


– Wprowadzenie do oferty leasingowej pojazdów ciężarowych to naturalny etap rozwoju Masterlease na rynku polskim. Czujemy się specjalistami w zakresie finansowania środków transportu, jednak do tej pory nasza uwaga skupiała się na samochodach o mniejszej niż 3,5 t. masie całkowitej. Poszerzenie oferty to także efekt ciągłych nowelizacji przepisów o podatku VAT. Obecnie tylko przy leasingu samochodów ciężarowych przedsiębiorca może odliczyć pełen podatek. Podobnie w przypadku paliwa. Są to korzyści, które przyciągają leasingobiorców – mówi Jerzy Kobyliński, prezes zarządu Masterlease w Polsce.


Masterlease oferuje leasing pojazdów nowych i używanych. Okres finansowania samochodów ciężarowych to 36 – 60 miesięcy, przy czym wiek samochodu w momencie zakończenia finansowania nie może być większy niż 10 lat. Minimalna opłata wstępna wynosi 10% wartości początkowej pojazdu.


Dodatkowych informacji uzyskać można:
Dorota Sutor
tel.(58) 340 44 58
dorota.sutor@masterlease.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!