System KOMPOS-IT od Lago w ofercie Autos

27 sierpnia 2015, 7:56

Nowością od firmy Lago, dostępną w sieci sprzedaży Autos jest zintegrowany system KOMPOS-IT, czyli wielofunkcyjne skrzynie modułowe przydatne w długiej podróży.

lago Do budowy skrzyni wykorzystano między innymi mieszankę polipropylenu, wytrzymałą żywicę acetalową, aluminium i ocynkowaną stal. Dzięki czemu poza estetycznym wykonaniem skrzynia jest też trwała i odporna na uszkodzenia.

Każdy KOMPOS-IT składa się z sześciu podstawowych elementów, które można łatwo i szybko zmontować za pomocą prostych zatrzasków blokujących. Seria dostępnych akcesoriów pozwala konfigurować i tworzyć  spersonalizowane przestrzenie do przechowywania zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkownika. KOMPOS-IT posiada pionowe i poziome przegrody, przestrzeń izotermiczną, blat roboczy umieszczony na wewnętrznej stronie drzwi, szuflady i oświetlenie ledowe. System jest również zamykany na klucz.

skrzynie

System KOMPOS-IT może mieć bardzo wiele zastosowań. Sprawdzi się jako miejsce do przechowywania żywności, akcesoriów ADR i wszystkich pozostałych przedmiotów niezbędnych w podróży.

Z ofertą skrzyń KOMPOS-IT można zapoznać się w oddziałach sieci Autos.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!