Exact Systems przejmuje Insorter

14 maja 2007, 0:00

Exact Systems Sp. z o.o., polski dostawca usług kontroli, selekcji i naprawy komponentów dla motoryzacji, przejął wrocławską firmę Insorter.

Spółka Insorter to firma usługowa w branży elektronicznej i motoryzacyjnej, specjalizująca się w naprawie komponentów związanych z elektroniką. W ciągu roku istnienia zaufaniem obdarzyły ją takie firmy jak Jabil Circuit, Lacroix Electronics i Flextronics.

„Rok 2007 zapowiada się doskonale. Stale umacniamy naszą pozycję i zwiększamy udziały rynkowe. Zakładam dalszy rozwój sieci oddziałów oraz wachlarza oferowanych usług. Dzięki połączeniu sił możemy wspólnie realizować kolejne założenia strategii m.in. kompleksową i elastyczną obsługę klientów z różnych branż” – podkreśla Paweł Gos, Prezes Zarządu Exact Systems.

Zgodnie z modelem przyjętym przez spółkę, Exact Systems będzie w dalszym ciągu oferował rozwiązania dla przemysłu motoryzacyjnego, z kolei Insorter będzie dedykowany branży elektronicznej. Wspólna strategia zakłada optymalizację procesów, z myślą o skróceniu czasu realizacji, zmniejszeniu kosztów administracyjnych i logistycznych m.in. przy wykorzystaniu powiększonej infrastruktury i rosnącej liczby oddziałów w kraju i zagranicą. W efekcie poszerzy się zakres współpracy między Exact Systems a dotychczasowymi klientami oraz zwiększy się liczba odbiorców w nowych segmentach rynku.

Przejęcie potwierdza plany spółki co do dalszego rozwoju oraz obecności w nowych segmentach rynku. „Exact Systems nie zamierza poprzestać na tej akwizycji” – dodaje Paweł Gos.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!