Spedimex Sp. z o.o. – nowe centrum logistyczne w Strykowie

21 maja 2007, 0:00

1 kwietnia 2007 Spedimex uruchomił nowe centrum logistyczne w Sosnowcu koło Strykowa. Nowy obiekt to magazyn klasy A o powierzchni całkowitej ponad 37.000 m2, pozwalający na obsługę wzrastającego wolumenu palet z zachowaniem serwisu usług w sektorze branży tekstylnej. Prowadzona blisko 15 lat działalność logistyczno -spedycyjna w Łodzi potwierdziła słuszność podjętych działań w regionie centralnej Polski. Dodatkowo decyzja podyktowana była faktem rozwoju firmy w zakresie logistyki kontraktacyjnej, a co za tym idzie koniecznością obsługi zintensyfikowanego potoku ładunków przy zachowaniu atrakcyjności oferty.

Infrastruktura magazynu wraz z lokalizacją w pobliżu autostrady A2 (Łódź- Poznań) i krajowej trasy 14 (Warszawa – Łódź) gwarantują lepszą optymalizację łańcuchów dostaw i bezpośrednie połączenie z partnerami z całej Europy.
Nowa lokalizacja w strategicznym regionie Polski to kolejny krok w rozwoju firmy po uruchomionym na przełomie roku 2005/2006 dedykowanej powierzchni 15.000m2 dla jednego z naszych największych klientów – potwierdza Prezes Zarządu Marcin Bąk.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!