LTS TRANSPORTA

27 maja 2007, 0:00

W dniach 11-14 czerwca 2007 r. odbędzie się w Poznaniu LTS Transporta. To specjalistyczna wystawa, której celem jest promocja innowacyjnych rozwiązań i technologii z dziedziny transportu wewnętrznego i międzyoperacyjnego, logistyki i spedycji. Honorowy patronat nad salonem objęli Minister Gospodarki oraz Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Ekspozycja salonu LTS Transporta obejmuje następujące bloki tematyczne: transport wewnętrzny i zewnętrzny, logistyka, magazyny, spedycja, pojazdy, wózki przemysłowe, systemy składowania i transportu, systemy ważenia i identyfikacji, oprogramowanie i automatyka, doradztwo i konsulting. Oferta wystawców salonu skierowana jest głównie do technologów i projektantów linii produkcyjnych, inżynierów utrzymania ruchu w przemyśle, producentów maszyn dla przemysłu, przedsiębiorstw transportowych, spedycyjnych i dystrybucyjnych, centrów logistycznych, firm świadczących usługi na rzecz kolei, sieci handlowych i dystrybutorów FCMG.

Logistyka i show
W trakcie LTS Transporta odbędzie się kilka specjalistycznych konferencji, liczne międzynarodowe spotkania biznesowe oraz prezentacje na specjalnych przestrzeniach demonstracyjnych. Atrakcją dla zwiedzających będzie projekt z pogranicza wystawy i eventu pod nazwą Logistic Park & Sztaplar Show 2007. W tym swoistym parku technologicznym, który powstanie w jednym z pawilonów, udział wezmą dostawcy usług i urządzeń logistycznych. Odbędzie się tu m. in. parada osprzętu do wózków widłowych. Zwiedzający obejrzą także systemy magazynowe wysokiego składowania, opony przemysłowe, systemowe opakowania wielokrotnego użytku, rozwiązania IT oraz wiele innych produktów dla tego segmentu rynku. Wszystkie te atrakcje stanowić będą otoczenie dla organizowanego już po raz ósmy konkursu wózków widłowych Sztaplar Show 2007. Konkursowi towarzyszyć będzie szkoła jazdy – każdy z gości targowych będzie mógł spróbować swoich sił za kierownicą wózków marki Nissan i Rocla.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!