Finaliści światowych zawodów dla mechaników wyłonieni

27 maja 2007, 0:00

Pólfinały VISTY – światowego konkursu Volvo dla personelu punktów serwisowych, właśnie się zakończyły. W ich trakcie, spośród 3245 zespołów, pochodzących z 68 krajów i liczących łącznie 11 900 uczestników, którzy rozpoczęli konkurencję we wrześniu ubiegłego roku, wyłoniono 28 zespołów, liczących łącznie 100 zawodników i pochodzących z 24 krajów. Zespoły te wezmą udział w wielkim finale w Geteborgu.

Największe światowe zawody dla personelu punktów serwisowych pod nazwą VISTA – obchodzą w tym roku swoje 30-tą i 50-tą rocznice.

Po trzech wstępnych rundach teoretycznych, liczba zespołów biorących udział w zawodach zmniejszyła się z 3245 do 144, które przeszły do półfinałów. Półfinały te, odbyły się w ośmiu lokalizacjach świata i okazały się wysoko konkurencyjnym i ekscytującym wydarzeniem. Jak tylko konkurencje zostały zakończone, nastąpiło podsumowanie wyników, które policzone zostały z dokładnością do dwóch cyfr po przecinku.

28 zespołów pochodzących z 24 krajów wykazało się największą znajomością systemu serwisowego Volvo Trucks i Volvo Buses pod nazwą Impact i jednocześnie największą wytrzymałością podczas intensywnych półfinałowych testów, zarówno teoretycznych jak i praktycznych. Zespoły te udadzą się do Geteborga, gdzie 26 czerwca 2007, podczas wielkiego finału, zwycięska drużyna zostanie wyłoniona i zdobędzie tytuł Mistrza Świata.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!