DHL Europlus zwiększa zasięg

27 maja 2007, 0:00

Od maja 2007r. DHL Express zwiększył zasięg przesyłek ekspresowych w transporcie drogowym DHL. Obecnie przesyłki w ramach usługi DHL Europlus dostarczane są do 2 nowych krajów – Bułgarii i Rumunii.

Rumunia i Bułgaria zostały objęte usługą DHL Europlus po przystąpieniu tych państw do Unii Europejskiej. Z Polski do Rumunii przesyłki w transporcie drogowym docierać będą w ciągu 3 dni roboczych, natomiast do Bułgarii – 4.
Od lutego 2007 roku DHL Express (Poland) skrócił z 3 do 2 dni czas transportu drogowego w kierunku Niemiec, głównego partnera handlowego Polski.

DHL Europlus został wprowadzony do oferty DHL Express (Poland) w październiku 2004 roku. Daje klientom możliwość transportu przesyłek o maksymalnej wadze do 2 500 kg do dowolnego miejsca w Europie. Przesyłka może składać się z jednego lub wielu elementów – zarówno paczek jak i palet. W cenę usługi wliczone są także opcje dodatkowe (np. możliwość osobistego nadania w punkcie przyjęć, towarzyszące przewozowi przechowywanie przesyłek w magazynie do momentu ich odbioru przez adresata, druga próba doręczenia, zlecenie importowe – odbiorca może zainicjować odbiór przesyłki w innym kraju – zawsze w połączeniu z opcją „płaci odbiorca”). Tak jak w przypadku całej oferty DHL, klienci korzystający z DHL Europlus mają możliwość śledzenia losów przesyłki w systemie track&trace.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!