Majówka 2007 w firmie Wanicki

4 czerwca 2007, 0:00

Już po raz czwarty firma Wanicki Sp. z o.o., dealer DAF Trucks Polska Sp. z o.o. zorganizowała dla swoich klientów i kooperantów bankiet pod nazwą „Majówka u Wanickiego”. Spotkanie odbyło się 26 maja 2007 r. w salonie i punkcie serwisowym DAF, a zarazem siedzibie firmy, w Mogilanach k/Krakowa.

Uroczystość uświetnił występ kwartetu smyczkowego „Grazioso”. Zaproszone osoby miały okazję bawić się na koncercie Kasi Klich oraz pokazie tanecznym Mateusza Ziętary. Dobry nastrój zapewnił również show Michała Milowicza. W uroczystości uczestniczyło ok. 300 gości.

Firma Wanicki działa w podkrakowskich Mogilanach od 1999 roku. Początkowo, na pięciohektarowej działce przy zakopiance, serwis i biuro sprzedaży mieściły się w mniejszym budynku, jednak w 2004 roku część biurową znacznie rozbudowano. Obecnie Wanicki buduje dwa nowe obiekty handlowo-serwisowe w Rzeszowie i w Lublinie.

W 2004 r. w Mogilanach powstał drugi budynek, w którym mieści się centrum napraw powypadkowych. Łączna powierzchnia obu obiektów Wanickiego to 3.100 metrów kwadratowych. Wanicki zajmuje się także sprzedażą i serwisem pojazdów w Rzeszowie i Lublinie. Łącznie w firmie zatrudnionych jest około 80 osób, z czego 15 pracuje w dziale handlowym, a 34 w serwisie.

Krakowskie centrum napraw powypadkowych wyposażone jest w siedem przelotowych stanowisk. Warsztat dysponuje także specjalistyczną aparaturą do prostowania ram oraz własną lakiernią. Standardowy serwis mechaniczny to cztery stanowiska. W połowie br. serwis zacznie pracować w systemie 24-godzinnym. Od 2001 roku krakowska firma dysponuje własną Okręgową Stacją Kontroli Pojazdów, od września 2006 roku spełnia certyfikaty ISO 9001 i 14001, zaś od stycznia br. może legalizować cyfrowe tachografy.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!