DAFmania 2007 w nowym serwisie DAF w Gdańsku

4 czerwca 2007, 0:00

12 maja 2007 r., podczas VI edycji DAFmanii, odbyło się oficjalne otwarcie kolejnego obiektu serwisowego sieci dealerskiej DAF. Serwis i salon sprzedaży należy do gdańskiego oddziału firmy

DBK Sp. z o.o., dealera DAF Trucks Polska.

Podczas DAFmanii, organizowanej od sześciu lat imprezy DAF, zaproszeni klienci oraz goście z firm współpracujących, autoryzowanych dealerów i prasy motoryzacyjnej mogli osobiście zwiedzić kompleks serwisowy DBK, który znajduje się przy ul. Lubowidzkiej 33 w Gdańsku, a jego powierzchnia to 3511 m2. Budynek posiada zaplecze techniczne, którego wyposażenie umożliwia świadczenie nowych, nie wykonywanych dotychczas w serwisach DBK usług.

W hali warsztatowej znajduje się 9 przejazdowych stanowisk naprawczych o długości 32 m, stacja diagnostyczna, stanowisko napraw blacharsko-lakierniczych z nowoczesną ekologiczną kabiną, system centralnej dystrybucji olejów zapewniający wysoki poziom bezpieczeństwa ekologicznego, a także automatyczna myjnia ciężarówek i urządzenia do obsługi ogumienia, pozwalające na wymianę i wyważanie opon.
Udostępnione zostanie również stanowisko wyposażone w ramę i zestaw narzędzi do prostowania ram i kabin, dzięki czemu w serwisie wykonywane będą skomplikowane naprawy powypadkowe samochodów.

Funkcjonalny, trzypoziomowy magazyn części zamiennych o powierzchni 700m2 pozwoli na zwiększenie zasobów magazynowych o 50%, a tym samym znacznie zwiększy dostępność części zamiennych.
Przestronne wnętrza w punkcie obsługi, a dla kierowców oczekujących na naprawę pojazdu specjalnie dla nich przeznaczone pokoje wyposażone w TV, kuchnię, łazienkę zostały zaprojektowane z myślą o klientach. Warsztat i salon obsługiwany jest przez zatrudnione w nim 30 osób.

W zorganizowanej na terenie serwisu DAFmanii 2007 uczestniczyło prawie 4000 osób. Zaproszeni goście mieli okazję m.in. bawić się na koncertach Kayah i Krzysztofa Krawczyka oraz spróbować specjałów przygotowywanych przez Pascala Brodnickiego.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!