PEKAES nagrodzony za spedycję drogową

18 czerwca 2007, 0:00

Mobile 2007 już rozdane!
Firma PEKAES znalazła się wśród firm nagrodzonych Mobile 2007 za spedycję drogową w raporcie „Ranking firm TSL” wydawanym przez redakcję Rzeczpospolita.
Na pytanie dlaczego warto poddawać się ocenie – Krzysztof Zdziarski, prezes PEKAES mówi: „Firma świadomie porównuje się z konkurentami rynkowymi, by uczestnicząc w takim projekcie dostarczać Klientom dodatkowej, naukowo zweryfikowanej, informacji o sobie i sektorze”.

W tym roku PEKAES znalazł się na 6. miejscu w ogólnym zestawieniu wszystkich firm biorących udział w badaniu według przychodów ze sprzedaży podstawowej oraz na 1. w kategorii tych firm, których głównym źródłem przychodów jest spedycja drogowa. I za ten właśnie wynik firma odebrała nagrodę Moblie 2007.

PEKAES, realizując transporty całopojazdowe, które zawsze były wizytówką operatora, równocześnie udowadniał przez cały ubiegły rok swoje kompetencje w przewozach drobnicowych.
Serwis drobnicowy PEKAES sprawdził się zarówno w projektach specjalnych – jak dostawa pomocy naukowych Elboxu w 10 dni września 2006 do 1300 szkół w całym kraju, jak i w codziennych dostawach do każdego z krajów Unii.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!