Elokon Polska – teraz też projekty i analizy logistyczne

25 czerwca 2007, 0:00

Współpracujący od wielu lat z branżą logistyczno-magazynową Elokon Polska, rozszerzył swoją ofertę o usługi z zakresu logistyki. Obecnie gama usług obejmuje również projekty i analizy logistyczne.

Dotychczas Elokon był kojarzony przede wszystkim z technikami zabezpieczeń maszyn przemysłowych oraz w transporcie wewnętrznym i magazynowaniu. Piętnastoletnia obecność firmy na polskim rynku pozwoliła jej jednak na zebranie wielu cennych doświadczeń i rozszerzenie dotychczasowej oferty o nowe usługi:

– audyty systemów logistycznych ukazujące aktualny stan logistyki przedsiębiorstwa z jednoczesnym wskazaniem propozycji zmian służących optymalizacji kosztów, zwiększeniu efektywności czy podniesieniu poziomu bezpieczeństwa pracy;
– projekty logistyczne zawierające szczegółowo opracowane propozycje rozwiązań technologiczno-organizacyjnych, w zakresie magazynowania, transportu wewnętrznego czy transportu międzyoperacyjnego, dla planowanej rozbudowy infrastruktury lub wdrożenia zmian organizacyjnych w przedsiębiorstwie;
– doradztwo w zakresie logistyki obejmujące, w zależności od indywidualnych potrzeb, od weryfikacji celowości realizacji danej inwestycji po korektę błędów w projektach z zakresu magazynowania oraz transportu wewnętrznego.

Uzupełnienie oferty Elokonu o usługi z zakresu logistyki możliwe było dzięki własnym pracom badawczo-rozwojowym, ścisłej współpracy z ekspertami oraz z krajowymi ośrodkami naukowymi specjalizującymi się w problematyce projektowania i audytu systemów logistycznych.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!