Kuehne + Nagel zarządza drugim centrum dystrybucyjnym dla Danone w Polsce

25 czerwca 2007, 0:00

Danone Sp. z o.o. zawarł kontrakt z Kuehne + Nagel na obsługę swojego nowego centrum dystrybucyjnego dla świeżych produktów mlecznych w Chorzowie w południowej części Polski. Ta umowa oznacza rozszerzenie współpracy pomiędzy tymi dwoma firmami w Polsce; Kuehne + Nagel kieruje już innym obiektem dystrybucyjnym Danona w pobliżu Warszawy.

Kontrakt został wdrożony na terenie ukończonego nowego obiektu ProLogis Park w Chorzowie w kwietniu 2007 roku, gdzie Kuehne + Nagel zarządza powierzchnią magazynową 4000 m2 wynajmowaną przez Danone, w tej strategicznej lokalizacji w pobliżu Katowic by obsługiwać rosnący rynek klientów z południowej części Polski.

Kuehne + Nagel dostarcza serwis odbierania i przyjmowania towarów, magazynowania, sortowania, przepakowywania i przygotowania zamówień dokładnie na czas (just- in- time) zgodnie z harmonogramem dystrybucji Danone.
Do końca 2007 roku, operacje w tym chłodzonym magazynie (4 C) będą dodatkowo wsparte przez technologie głosową P2V (voice- picking), co w rezultacie umożliwi wysoki poziom produktywności przygotowania zamówień i usprawni procesy uzupełniania zapasów.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

anodowanie, 4 marca 2017, 5:55 0 0

Galwanizacja zdecydowanie poprawia wlasciwosci danej powierzchni. Tworzy na jej wierzchu warstwe antykorozyjna, odporna na dzialanie szkodliwych czynnikow zewnetrznych. Przyczynia sie do zdecydowanego zwiekszenia wytrzymalosci mechanicznej powierzchni. Niektore ze stosowanych technik oprocz poprawy wlasnosci fizycznych i mechanicznych metali, wplywaja takze na zwiekszenie estetyki. Z uwagi na zalety powstajacych powlok, galwanizacja stanowi proces, ktory wykorzystywany jest w wielu obszarach dzialalnosci, miedzy innymi w przemysle elektrycznym, energetycznym, elektrotechnicznym, elektronicznym, a nawet spozywczym i jubilerskim. W zaleznosci od zastosowania pomozemy Panstwu w doborze odpowiedniej obrobki galwanicznej.

Odpowiedz