Podnośnik typu AMI 5,5 VAN

9 lipca 2007, 0:00

Miesiąc po oficjalnej prezentacji podnośnika AMI 3-Standard firma S&K Service proponuje nowy, choć z tej samej rodziny, elektrohydrauliczny, dwukolumnowy podnośnik o udźwigu 5,5 tony o symbolu AMI 5,5-VAN.

Jak sugeruje symbol jest to warsztatowy podnośnik przeznaczony do obsługi małych i średnich ciężarówek, samochodów dostawczych i busów. Pojazdy tego typu charakteryzują się urozmaiconymi zabudowami przestrzeni ładunkowej i różnymi rozstawami osi, co powoduje, że środek ciężkości pojazdu nie znajduje się punkcie środka geometrycznego, a odchyłki bywają bardzo różne.
Aby zapewnić pełną stabilność podnoszonego pojazdu i swobodny dostęp do niego, a przez to bezpieczeństwo obsługi AMI 5,5-VAN wyposażony został w wózki pracujące w układzie symetrycznym, a każdy wózek wyposażony jest w dwa teleskopowe ramiona o zasięgu od 700 do 1421 mm ( wysuwanie 3 stopniowe ).
Podnośniki oferowane są w 4 wariantach wysokości kolumn od 4000 do 4900 mm, co ułatwia właściwe dobranie podnośnika do specyfiki warsztatu.
Cichą i płynną pracę podnośnika zapewnia agregat hydrauliczny z silnikiem o mocy 3,0 kW, a czujnik zbliżeniowy zamocowany pod górną belką zabezpieczy dach pojazdu przed uszkodzeniem.

www.skservice.pl

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!