Sześć diamentów Schenkera

9 lipca 2007, 0:00

Jury konkursu Lider Polskiego Biznesu kolejny raz nagrodziło firmę Schenker, przyznając jej już szósty Diament Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. Oficjalne wręczenie nagrody odbyło 23 czerwca 2007 podczas Letniej Wielkiej Gali Business Center Club w Warszawie. W imieniu firmy Schenker i jej prezesa – Janusza Górskiego szósty Diament BCC odebrał Tomasz Cegielski, Land International Director Schenker Sp. z o.o.

Diamenty 2007 przyznane zostały tym firmom, które po otrzymaniu Złotej Statuetki Lidera, utrzymały swoją pozycję na rynku i – kierując się etyką w prowadzeniu biznesu – uzyskały także doskonałe wyniki finansowe.

Schenker angażuje się w inicjatywy o charakterze prospołecznym, proekologicznym. Firma aktywnie wspiera rozwój nauki i przedsiębiorczości. „Schenker promuje zrównoważony rozwój, dążąc do równowagi między ekonomią, etyką i ekologią. W biznesie firma kładzie nacisk na budowę partnerskich relacji z klientami, dostawcami oraz innymi grupami otoczenia” mówi Janusz Górski, Prezes Schenker Sp. z o.o.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!