Diera – więcej na południu

9 lipca 2007, 0:00

25 czerwca 2007 firma Diera przeniosła swoje operacje na południu Polski z Pszczyny do nowej lokalizacji w Czechowicach – Dziedzicach.

„Zakładaliśmy, że dotychczasowa lokalizacja biura w Pszczynie będzie w stanie zaspokoić nasze potrzeby do początku 2008. Ale wyjątkowo dynamiczny rozwój tego oddziału, obsługującego Śląsk, Podbeskidzie i Małopolskę przyspieszył decyzję o przeprowadzce” – mówi dyrektor handlowy Diery, Robert Pastryk.

Jednocześnie wzrosło zatrudnienie do 20 osób. Nowy cross-dock o powierzchni 1000 m2 w pełni obsługuje linie drobnicowe na południe Europy. Biuro o powierzchni ponad 300 m2 pomieści dział drobnicy oraz bardzo silny dział spedycji całopojazdowej.

„Nie od dziś wiadomo, że południowa Polska to w zasadzie największy rynek transportowy w Polsce. Bardzo silnie rozwija się branża motoryzacyjna, choć widać też wyraźny wzrost w innych sektorach. Szczerze mówiąc, wzrost zapotrzebowania na dobrej jakości usługi spedycyjne przeszedł nasze oczekiwania. Nie zdziwię się więc, jeśli Czechowice za kilka miesięcy będą naszym największym oddziałem, znacząco przewyższając obroty generowane przez oddziały w Warszawie, Wielkopolsce czy Białymstoku” – dodaje Robert Pastryk.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!