Nowości w systemie FIRMA2000

16 lipca 2007, 0:00

Firma ASCO informuje, że ukazała się nowa, oznaczona numerem 3.51, wersja systemu FIRMA2000, przeznaczonego do obsługi hurtowni i sklepów motoryzacyjnych.

FIRMA2000 jest programem do prowadzenia magazynu i sprzedaży, przeznaczonym dla hurtowni i sklepów motoryzacyjnych. Jest ona wyposażona w komplet cech tradycyjnego systemu sprzedaży, a dodatkowo posiada obsługę wszystkich funkcji, specyficznych dla branży motoryzacyjnej, takich jak zamienniki, towary powiązane, zamienniki wirtualne i wiele innych. Program współpracuje z Modułem Zamówień Internetowych oraz programem Katalog, pełniącym rolę elektronicznej oferty dla klienta końcowego.

Z nowości dostępnych w najnowszych wersjach programu FIRMA2000 i Katalogu należy wymienić:

– możliwość eksportu dokumentów do formatu PDF,
– możliwość ewidencji informacji o konieczności przeglądów technicznych oraz umożliwienie wysyłania tych informacji do właścicieli pojazdów e-mailem,
– zadania w programie magazynowym; zadaniem może być np. polecenie aktualizacji cennika odbiorcy dla aplikacji Katalog. Automatyczna realizacja zadań odbywa się w czasie rzeczywistym,
– rozszerzone opcje wydruków magazynowych i analitycznych,
– możliwość zamawiania towaru do dostawcy na podstawie wykazu zamienników,
– anglojęzyczną wersję programu Katalog [dostępną na życzenie].

W celu zamówienia wersji demonstracyjnych bądź bezpłatnej prezentacji systemu należy kontaktować się z Działem Handlowym. Przeniesienie danych z istniejących systemów magazynowania i sprzedaży wykonywane jest bez dodatkowych opłat.

ASCO s.c.
Tel. (012) 638-61-77
http://www.asco.com.pl

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!