Współpraca CJ International i Freja

16 lipca 2007, 0:00

Z dniem 1 lipca 2007 roku firma CJ International podpisała umowę o współpracy z Freja Transport & Logistics A/S. Dzięki nowemu partnerstwu Klientom oferowane są regularne i częste połączenia do Dani, Szwecji oraz Norwegii. Dania była zawsze istotnym rynkiem dla CJ International – współzałożycielem firmy był bowiem mieszkaniec tego państwa. Natomiast możliwość obsługi drobnicy w kierunku Szwecji i Norwegii jest oferowana Klientom po raz pierwszy.

Warto podkreślić, iż dzięki współpracy z Freja firma CJ International oferuje usługę importu i eksportu do Danii w zaledwie 3 dni robocze. Tak krótki czas realizacji dostaw jest możliwy dzięki częstym połączeniom wahadłowym między Polską a Danią. CJ International zapewnia importy przesyłek drobnicowych do tego państwa trzy razy, eksporty dwa razy w tygodniu.

Kontrakt z Freja daje CJ International możliwość współpracy z solidnym partnerem, posiadającym silną pozycję na lokalnych rynkach, jednocześnie zorientowanym na oferowanie przewozów drobnicowych do i z Polski.

Ważnym aspektem tej współpracy jest fakt, że obie spółki mają odpowiednią infrastrukturę oraz niezbędne doświadczenie, aby sprostać wysokim wymaganiom stawianym przez Klientów.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!