Wincanton ogłosił wyniki

16 lipca 2007, 0:00

Z danych finansowych ogłoszonych przez Wincanton plc wynika, że firma stale się rozwija i wzmacnia swoją pozycję w sektorze usług logistycznych. Przychody Wincanton plc w ostatnim roku wzrosły o 6,8%, zysk operacyjny wyniósł 45,5 mln funtów brytyjskich i wzrósł o 8,3% w porównaniu z rokiem ubiegłym.

Jednym z najważniejszych faktów operacyjnych z działalności Wincanton w ubiegłym roku jest wysoki poziom pozyskiwania nowych klientów i kontraktów. Poprzez wzrost organiczny i przejęcia, firma wciąż ma możliwości rozwoju w Wielkiej Brytanii. Dzięki znacznym inwestycjom w ludzi, systemy i marketing, odnotowała także rosnącą dynamikę w Europie kontynentalnej.

„Cały sektor TSL rozwija się obecnie bardzo dynamicznie. Wincanton, podobnie jak inne firmy, buduje swój wzrost korzystając z dobrej koniunktury na rynku. Mogę stwierdzić, że to był niezwykle wymagający rok dla polskiego oddziału, a zarazem rok jego dynamicznego rozwoju. Po raz kolejny zwiększyliśmy obroty firmy aż o 40%. Wygraliśmy nowe kontrakty zarówno w logistyce, jak i transporcie. Cieszymy się z osiągniętych wyników i jesteśmy gotowi na nowe wyzwania.” – stwierdza Ryszard Warzocha, dyrektor zarządzający Europa Środkowa i Wschodnia Wincanton Polska.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!