PEKAES – krok do przodu

23 lipca 2007, 0:00

PEKAES zakończył etap restrukturyzacji operacyjnej, przeprowadził integrację spółek Grupy, koncentrując się na jakości usług wzmocnił produkty dystrybucyjne i ofertę logistyczną.
Firma, podkreślając strategiczne znaczenie rozwoju usług dystrybucyjnych, wykonała przez ostatnie miesiące szereg konkretnych działań – zoptymalizowała sieć terminali i połączeń – zmiana lokalizacji w Olsztynie, Rzeszowie, Łodzi, Lublinie, Kielcach, nowy terminal w Krakowie i wkrótce w Koszalinie.

Firma kończy także restrukturyzację podkreślając, że teraz nadszedł czas na realizację nowoczesnej, aktywnej polityki handlowej. Symptomem tych zmian jest 58% wzrost sprzedaży w dystrybucji drobnicy krajowej.

Jacek Przybyłowski w zarządzie PEKAES
20 lipca Rada Nadzorcza PEKAES, przeprowadziła podsumowanie wykonanych przez Grupę prac i ich efektów oraz powołała w skład zarządu PEKAES SA nowego członka, tym samym ostatecznie zamykając kompletowanie jego składu.
Rada Nadzorcza powołała do zarządu fachowca do spraw sprzedaży. Został nim Jacek Przybyłowski, który uchwałą Rady, obejmie stanowisko wiceprezesa zarządu ds. sprzedaży i marketingu. 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!