Otwarcie oddziału firmy winkler w Katowicach

6 sierpnia 2007, 0:00

Firma winkler otworzyła nowy oddział w Czeladzi koło Katowic. Polski oddział, obok oddziałów w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Rosji i Łotwy, należy do jednego z 17 przedstawicielstw firmy w Europie. Firma doradza indywidualnie warsztatom pojazdów użytkowych, przedsiębiorstwom spedycyjnym i autobusowym oferując jakość, serwis i fachową kompetencję.

Zgodnie z planem, na kilka dni przed otwarciem, zakończono zaopatrzenie magazynu, urządzanie pomieszczeń sprzedaży i sklepu. Z możliwości zwiedzenia nowego oddziału skorzystali zarówno właściciele pojazdów użytkowych i warsztatów, jak i kierowcy samochodów ciężarowych.
Magazyn o powierzchni 2.000 m2, zapewnia natychmiastowy dostęp do wszystkich popularnych części zamiennych. Jeśli zdarzy się, że potrzebnych części nie ma w magazynie lokalnym, zostaną one dostarczone w ciągu 48 godzin z centralnego magazynu firmy winkler w Niemczech. Klienci mogą je odebrać osobiście, otrzymać za pośrednictwem regionalnego transportu dziennego, kuriera lub ekspresu nocnego.

winkler – specjalista w zakresie pojazdów użytkowych i wyposażenia warsztatów serwisowych, istnieje na rynku międzynarodowym od wielu lat. Firma posiada dwa magazyny w Europie, zaopatrzone w ponad 100.000 części zamiennych gotowych do natychmiastowej wysyłki.
Nowy oddział w Katowicach otwarty jest w dni robocze od godziny 7:30 do 18:30, a w soboty od godziny 8:00 do 12:00. W tym czasie można również telefonicznie zamawiać części zamienne u doradców firmy winkler.

Więcej informacji o firmie, m.in. o oddziałach i świadczonych usługach, znaleźć można na stronie www.winkler.de, również w języku polskim.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!