Dodatkowe zezwolenia na wrzesień

20 sierpnia 2007, 0:00

BOTM przypomina, że wnioski o naliczanie dodatkowych limitów zezwoleń jednorazowych na wrzesień 2007 zgodnie z zasadami podziału i wydawania zezwoleń zagranicznych w 2007 roku należy składać do 20 sierpnia. Lista wniosków wraz z decyzjami opublikowana zostanie 4 września o godz.16.00. Odbiór zezwoleń rozpocznie się 5 września o godz.8.00. Decyduje data wpływu do BOTM. Wnioski złożone w późniejszym terminie rozpatrywane będą w miesiącu następnym.

Wnioski mogą dotyczyć zezwoleń:

Zezwolenia z danego miesiąca należy odbierać przez okres składania wniosków na kolejny miesiąc. Np. zezwolenia przyznane na miesiąc wrzesień należy odebrać do dnia 20 września 2007.
Zezwolenia zagraniczne przyznawane w limitach dodatkowych powinny być wykorzystane w okresie dwóch miesięcy od daty ich przyznania. Niezwrócenie do BOTM zezwoleń w ww. terminie, stanowi podstawę do negatywnego rozpatrzenia kolejnego wniosku.

Powyższa procedura nie dotyczy przedsiębiorców członków Stowarzyszeń Przewoźników Drogowych.
Organizacje uprawnione do wydawania zezwoleń naliczają dodatkowe limity według kryteriów ustalonych przez organizację i podanych do wiadomości członków organizacji.

Źródło: BOTM 45/2007

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!