Nowy design i wypróbowana technika oświetleniowa

20 sierpnia 2007, 0:00

Lampa Rallye 3003 rozszerza paletę modelową Helli w dziedzinie dodatkowych, dalekosiężnych reflektorów dla off-roaderów i kierowców ciężarówek.


Dalekosiężny reflektor Rallye 3003 Helli optymalnie oświetla drogę, ale jest też wyjątkowy pod względem designu. W ciągu ponad dziesięciu lat od wprowadzenia na rynek lampy Rallye 3000 Hella nieprzerwanie optymalizowała jej konstrukcję, dopasowując ją przy okazji do najnowszych osiągnięć technicznych oraz możliwości oświetleniowych. W najnowszym jej wcieleniu – Rallye 3003 – Hella połączyła najnowocześniejszą technikę oświetleniową z designem, którego nie da się pomylić z żadnym innym. Jest tu szyba z prawdziwego szkła w ultranowoczesnej technologii „brylantowej”, srebrny pierścień designerski i podstawka z mocowaniem. Oczywiście, obudowa Rallye 3003 jest trwała, m.in. odporna na uderzenia.
Rallye 3003 wytwarzany jest w fabryce w Niemczech, posiadającej certyfikat ISO 14001.

Ten reflektor z odbłyśnikiem High Boost wytwarza jasny i jednorodny strumień światła o zasięgu niemal 500 m (dla porównania: lampy nie posiadające odbłyśnika typu „High Boost“ świecą najwyżej na ok. 350 m). Dzięki temu kierowca ma zapewnioną widoczność i bezpieczeństwo w każdą pogodę. Równomierny rozkład światła to efekt komputerowej optymalizacji zarówno źródła światła, jak i techniki swobodnych pól FF odbłyśnika, a zarazem gwarancja, że oczy kierowcy dłużej pozostaną niezmęczone. Określenie „High Boost” jest stosowane przez Hellę wobec odbłyśników pokrywanych czystym aluminium w procesie osadzania par metalicznych w środowisku wysokiej próżni. W efekcie warstwa metalu na odbłyśniku ma grubość zaledwie kilku nanometrów i jest idealnie równomierna, co gwarantuje długowieczność lampy i trwałą, najwyższą wydajność.

Niemiecka Hella wyposaża w lampy Rallye 3003 wszystkich uczestników pierwszego German Off-Road Masters rozgrywanego w dniach 22-23 września na Nürburgringu.

Lampa Rallye 3003 dostępna jest także w wersji „Blue”. Oba warianty będą dostępne na rynku polskim od września 2007.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!