Oferta przygotowania strony internetowej

24 sierpnia 2007, 0:00

OFERTA PRZYGOTOWANIA
STRONY INTERNETOWEJ

Zespół naszych specjalistów już wiele lat temu połączył głębokie doświadczenie w branży motoryzacyjnej z wiedzą o Internecie. Najlepszym przykładem tego jest olbrzymi sukces jaki osiągnął prowadzony przez nas portal MotoFocus.pl oraz TruckFocus.pl

Dzięki temu mamy możliwość zaproponować Państwu wykonanie profesjonalnych stron internetowych. Własna strona pozwoli zbudować lepszy i nowoczesny wizerunek Waszej firmy.
Gwałtowny rozwój Internetu sprawia, że obecność w sieci jest koniecznością, a ta forma prezentowania oferty pozwala dotrzeć do milionów użytkowników i to przez 24 godziny na dobę.
Strony wykonane przez nas cechują się przede wszystkim funkcjonalnością, niecodziennym wyglądem i atrakcyjną grafiką. Przykłady stron zobaczyć można pod adresem www.fastshop.waw.pl oraz www.fastservice.waw.pl.  
Dla każdej strony starannie dobieramy słowa kluczowe, aby strony zajmowały możliwie wysokie miejsca w wyszukiwarkach. Jednocześnie wzbogacamy je statystykami odwiedzin co pomaga zorientować się w korzyściach jakie przynosi własna strona.

Ile to wszystko kosztuje.
Na całość kosztów składają się trzy elementy: wykupienie domeny, hosting oraz wykonanie strony. Oferowane przez nas ceny w każdym z tych elementów są bardzo konkurencyjne.
– Wykupienie domeny to koszt około 50 zł netto
– Hosting (roczne utrzymanie strony na serwerze) 1 zł netto
– Wykonanie strony to koszt zaledwie 350 zł netto

Jednakże bez względu na cenę domeny całkowity koszt wynosi 400 zł netto

Ta specjalna oferta skierowana jest wyłącznie do firm związanych z branżą motoryzacyjną oraz transportową. Naszymi Klientami są sklepy motoryzacyjne, warsztaty, firmy transportowe i logistyczne. Dla każdej grupy naszych Klientów w ramach przedstawionej powyżej kalkulacji cenowej strona może zawierać również sklepik internetowy.

Jak zamówić własną stronę internetową

Krok 1
Wybierz domenę pod jaką chcesz być umieszczony w Internecie może ona odpowiadać nazwie Twojej firmy lub być do niej zbliżona. Pamiętaj jednak, aby nie była ona zbyt długa.
Doradca Klienta sprawdzi czy wybrana domena jest dostępna i w Twoim imieniu złoży na nią zamówienie. Przykład domeny to: serwiskowalski.com.pl
Jeżeli już posiadasz domenę to wystarczy, że poinformujesz nas o tym – w takim przypadku kwota usługi będzie niższa o 50 zł.
Krok 2

Dokonaj rejestracji hostingu na serwerze ncse.pl lub poproś Doradcę aby dokonał tego w Twoim imieniu – w tym celu prześlij dane firmy (nazwa, adres, NIP, REGON)
Krok 3
Wybierz grafikę dla strony z zaproponowanych miniatur projektów. Dodatkowo określ preferowaną kolorystykę ciepła lub zimna. Kolory ciepłe (żółte, czerwone, pomarańczowe, brązowe), a zimne (niebieskie, fioletowe, zielone) – to wszystko prześlij do Doradcy Klienta.
Krok 4
Podaj maksymalnie do 8 tytułów działów na stronie: O firmie, Oferta, Sklep internetowy, Kontakt itp.

Krok 5
Prześlij do Doradcy treści, które mają się znaleźć w odpowiednich działach.
Krok 6
Jeżeli na stronie chciałbyś zamieścić na przykład zdjęcie własnej firmy oraz logo to również powinieneś dostarczyć je do nas poprzez Doradcę.
Krok 7
Jeżeli chciałbyś poprzez stronę prowadzić sklep internetowy prześlij zdjęcia produktów i ich opis. Cena standardowa zawiera koszt wprowadzenia do 10 produktów. Jeżeli chciałbyś aktualizować informację o oferowanych produktach będzie to możliwe, gdyż prześlemy Ci Video instrukcję lub też będziesz mógł korzystać z naszych usług. Jednakże w przypadku korzystania z naszych usług opłata dodatkowa wynosić będzie 50 zł netto/h

Krok 8
Krok 8 dotyczy osób ostatecznie niezdecydowanych co do grafiki lub kolorystyki. Takie osoby w ciągu tygodnia od zakończenia prac nad stroną będą mogły bezpłatnie poprosić o wymianę projektu graficznego na inny z uprzednio przedstawionych.
Krok 9
Strona powstanie w przeciągu 2 dni roboczych od momentu dostarczenia wszystkich niezbędnych materiałów. Po tym czasie zostanie wystawiona faktura VAT z prośbą o jak najszybszą zapłatę, jednakże nie później niż w ciągu 14 dni.

Informacje dodatkowe
Każda z przygotowywanych przez nas stron zawierać będzie dział „Sprawne Auto”, który przynajmniej raz w tygodniu jest aktualizowany poprzez zespół naszych specjalistów. Dodatkowo materiały pochodzące z tego działu eksponowane są na stronie głównej tworzonej strony. Są one dodatkowym uatrakcyjnieniem serwisu internetowego tym bardziej, że zwykle zawierają wyniki sondaży, filmy motoryzacyjne, czy artykuły o charakterze technicznym. W przypadku stron dla firm transportowych zamieszczane są tam artykuły dotyczące segmentu samochodów ciężarowych.

Oczywiste, ale ważne: hosting czyli utrzymanie strony na serwerze w kolejnym roku będzie wynosić 98 zł netto, jednocześnie jak co roku będzie trzeba opłacić utrzymanie domeny w wysokości zbliżonej do pierwotnej ceny wykupu.

Dziękujemy bardzo za zainteresowanie naszą ofertą i oczekujemy realizacji pierwszego i kolejnych opisanych powyżej kroków.

Z poważaniem

Marta Pawluk
Doradca Klienta
Tel. (0-22) 489-72-23
e-mail: biuro@motofocus.pl

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!