Raben & Liesenfeld po półroczu działalności

27 sierpnia 2007, 0:00

Spółka Raben & Liesenfeld, oferująca usługi spedycji morskiej i lotniczej osiąga pierwsze sukcesy. Z miesiąca na miesiąc obroty firmy rosną, co jest dobrą tendencją, zwłaszcza na konkurencyjnym rynku przesyłek morskich i lotniczych.
Spółka pozyskuje coraz więcej Klientów i zdobywa doświadczenie w transporcie różnorodnych ładunków, począwszy od szkła, ceramiki, instalacji sanitarnych oraz materiałów budowlanych poprzez części samochodowe na mrożonych rybach skończywszy. Zdarzyło się także przewozić drogą powietrzną… trutkę na szczury na Wyspy Kanaryjskie.

Celem Raben & Liesenfeld jest oferowanie usług szerokiemu gronu firm. Spółka kontroluje cały proces dystrybucji od nadawcy do odbiorcy, na każdym jego odcinku, swoim zasięgiem obejmując cały świat.
Jak mówi Bogdan Augustyniak, Dyrektor Zarządzający Raben & Liesenfeld: „Obowiązki czy sprawy, na których koncentrujemy się na co dzień, to nie tylko starania o odpowiednią jakość obsługi, ale także pomoc Klientom w potrzebie.”
Firma doradza optymalne warianty realizacji transportu. W trakcie wykonywania zleceń korzysta, w zależności od potrzeb, z transportu drogowego, morskiego, lotniczego, a także magazynowania. Odprawia również towar i dostarcza go do drzwi Klienta, jeśli takie są warunki dostawy. Pierwsze pół roku było z pewnością dobrym okresem dla firmy.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!